Skocz do zawartości

Spotkanie Wrocławskich pilotów FPV


ECO400

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jako że sezon coraz bliżej (miejmy nadzieje...) pomyślałem sobie żeby zorganizować spotkanie modelarzy FPV i nie tylko. Co do terminu to jeszcze nie wiem bo wszystko zależy od pogody, ale planuje w połowie marca 2010. Na pewno będzie to sobota.

Co do miejsca to proponuję Oborniki Klub Sportów Lotniczych - lotnisko Golędzinów , ze względu na to że mogę udostępnić prąd 220V.

W planie mam rozpoczęcie spotkania około godziny 11. Następnie loty i na koniec ognisko/grill. Zakończenie: hmmm... jak długo będą chętni tak długo będzie ;-) .

Na razie bardziej szczegółowego planu nie podaję. Proszę o wstępne napisanie czy ktoś jest chętny przybyć na takie rozpoczęcie sezonu modelarskiego.

Pozdrawiam.

Dawid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się :wink:

Ale tu nie chodzi tylko o fpv. Ciebie tez serdecznie zapraszam, w koncu jestes naczelnym filmowcem forum. Kazdy kto ma rejestrator obrazu (FCO,aparat, kamera) jest mile widziany. Oczywiscie zapraszam tez tradycyjnych lataczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.