Skocz do zawartości

Jak sprawidzić silnik bez radia i odbiornika


Acerek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam całe wyposażenie do budowy zefirka ale nie mam radia,i chcę przetestować silnik,jak mam włączyć go do sprawdzenia? silnik to Tower Pro 2408,czy mam go podłączyć poprostu do lipolka (11.1v 850mAh),i taki jeden pomysł,czy z takiego helikopterka za 40 zł z allegro da się zrobić taki samolocik do treningu w domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Podłącz tester serw do regulatora - innego sposobu bez radia - nima :cry:

jak ni ma, jak jest :]

 

Bierzesz 2 silniki BL, lutujesz je do siebie wzajemnie ( chodzi o te 3 przewodziki co z niego wystają) jednym kręcisz wiertarką, a drugi powinien sam się kręcić :]

 

Jeśli jest tak jak piszę, to znaczy że silniki sprawne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącz tester serw do regulatora - innego sposobu bez radia - nima :cry:

jak ni ma, jak jest :]

 

Bierzesz 2 silniki BL, lutujesz je do siebie wzajemnie ( chodzi o te 3 przewodziki co z niego wystają) jednym kręcisz wiertarką, a drugi powinien sam się kręcić :]

 

Jeśli jest tak jak piszę, to znaczy że silniki sprawne.

A jak ma tylko jeden?? - fakt - może sprawdzić napięcia na poszczególnych uzwojeniach ...

 

Ale jak go kopnie to co :devil: :crazy: :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie mam radia,i chcę przetestować silnik

A na czym ma polegać test i co chcesz testować bez aparatury i regulatora?

Ręce się swędzą, żeby uruchomić (bez sensu) sprzęt. Nic tak nie przetestujesz, no może całość uzwojeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee.....dopiero przed chwilą,telefon odzyskałem,zostawiłem u kolegi,odsłuchałem pana wiadomość,zauważyłem że kilka razy ktoś do mnie dzwonił zadzwoniłem pod ten numer,ale ktoś tylko mówił "Halo Basen"xD a ja że pomyłka,dlatego nie odbierałem,a tak w ogóle to byłem dziś pod zamkiem ale pana nie widziałem :(

 

EDIT. Już wiem który numer to pana i jakby chciało się panu jescze raz zadzwonić to odbiorę,(no i sorry że nie mogłem odebrać :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.