Skocz do zawartości

Wyprzedaż.


blackriver

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ja też zrezygnowałem (dziecko, małe mieszkanie) a dziś odbyła się wielka awantura pt. "Sprzątnij w końcu te swoje graty bo to wyrzucę do śmietnika!" :rotfl:

Coś podobnego, nie chcę o tym rozmawiać, po prostu jest mi przykro :( . Decyzje już podjąłem i raczej jej nie zmienię. Pewno kiedyś wrócę :D . Ale terminu nie znam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. nie sprzedawaj - zatrzymaj

2. nie sprzedawaj - spakuj

3. nie sprzedawaj - schowaj

 

Na wiosnę, w lato, za rok:

wyciągnij,

rozpakuj,

używaj :jupi:

 

W ostateczności zastanów się czy rzeczywiście jesteś zdecydowany na sprzedanie gratów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zrezygnowałem (dziecko, małe mieszkanie) a dziś odbyła się wielka awantura pt. "Sprzątnij w końcu te swoje graty bo to wyrzucę do śmietnika!"

Przemyśl to nie badz dupa, w związku kazdy ma prawo do realizowania się. Jeżeli druga strona tego nie rozumie, nie wróżę Wam najlepiej na przyszłość. Małe mieszkanie, dziecko, brak kasy, to nie jest wytłumaczenie, My mieszkamy z małym bączkiem na 24 metrach, nie mam warsztaru, nie mam imadła, nie mam piłki włosowej. Rozkładam się, kilka razy w tygodniu, lub w sobotni wieczór, na stole w dużym pokoju, moja Misia oglada film, Bączek zasypia, a ja sobie dłubię.

Potem biorę miotełkę, odkurzacz, i robię porządek... Latałem w związku z tym tylko ARFami, w domku robiłem depronowce, lub orzeszki. Teraz mam na warsztacie Eldera 40, jest o nim wątek, możesz fotki obejżeć. Panowie, bedzie Wam czegoś brakować, bedziecie sfrustrowani, niezrealizowani. A ta frustracja za kilka lat eksploduje. Nie warto.

Wierzcie mi.... Ja się tak właśnie szczęśliwie rozwiodłem..

 

Pozdrawiam

baxter

EDIT:

Ten Elder to dowód uznania mojej Partnerki dla mojego hobby. Spory kompromis, rzekłbym wielki jak model. :rotfl:

Jak nie masz warunków rób orzeszki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Marcin. Wszystko co chłopaki piszą jest 100% prawdą.

Po niedługim czasie szlaq Cię zacznie trafiać, albo zaczniesz szukać jakiegoś środka zastępczego, który to i tak powiększy Twoją frustrację - bo znowu będzie nie to.

Ja też miałem krótkotrwałą przerwę. Nawet sobie nie wyobrażasz jak mnie nosiło.

Na szczęście moja połówka (z małym zgrzytem) ale mnie rozumie - tego samego życzę Tobie.

Reasumując na tą chwilę sprzedaż gratów jest najgorszym z możliwych wyjść. Daj na luz, przemyśl.......albo tak jak pisał kolega:

1. nie sprzedawaj - zatrzymaj

2. nie sprzedawaj - spakuj

3. nie sprzedawaj - schowaj

 

Na wiosnę, w lato, za rok:

wyciągnij,

rozpakuj,

używaj

Nic dodać, nic ująć - sprzedać zdążysz zawsze :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niejasno się wyraziłem. Słowa mojej lubej "Sprzątnij w końcu te swoje graty bo to wyrzucę do śmietnika!" dotyczą wszystkich moich rupieci które pojawiły się już po mojej reaktywacji modelarskiej! Na szafie leży 8 modeli samolotów i łódek w różnych etapach budowy, w przedpokoju 2 motoszybowce w kartonach, cały pawlacz w przedpokoju to magazyn części i akcesoriów a w piwnicy pod sufitem motoszybowiec o rozpiętości 225cm. Córa ma dopiero 2 latka ale nadajnik dla niej już kupiłem! :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Niejasno się wyraziłem. Słowa mojej lubej "Sprzątnij w końcu te swoje graty bo to wyrzucę do śmietnika!" dotyczą wszystkich moich rupieci które pojawiły się już po mojej reaktywacji modelarskiej! Na szafie leży 8 modeli samolotów i łódek w różnych etapach budowy, w przedpokoju 2 motoszybowce w kartonach, cały pawlacz w przedpokoju to magazyn części i akcesoriów a w piwnicy pod sufitem motoszybowiec o rozpiętości 225cm. Córa ma dopiero 2 latka ale nadajnik dla niej już kupiłem! :rotfl:

O kurcze :shock: , to tak jak bym oglądał moje mieszkanie, swoją piwnicę i słuchał mojej żony z tym że moja córka ma 10 lat. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.