Skocz do zawartości

Padnięta SHARK 10


Luki

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Bezpieczników nie znalazłem, niżej fotki może na nich coś znajdziecie - jakiś tradycyjny element do wymiany :D

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

slawko_k - tak jak punkty od 1 do 2 poszły w miarę szybko tak 3 zakończył się niepowodzeniem a z nim razem 4, 5 mam już w perfekcji wyuczony :)

Można powiedzieć, że w 60% naprawiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw prześledź zasilanie , z dołu płytki jest zasilacz prawdopodobnie 7805 i tam na jednej nodze powinno być 12 V na drugiej 5V . Jeśli nie ma to szukaj przyczyny, jesli jest to mozliwe ze padł procesor . Daj znać co wykryłeś i na ile znasz się na elektronice . Wieczorem zastukaj na GG to może coś Ci podpowiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z elektronika jestem za pan brat - raz ją lubię a raz nie :), na ogół bawię się większymi prądami więc nie czuje dyskomfortu przy rozebranej ładowarce :)

 

Co dolega ładowarce - praktycznie nic bo się w ogóle nie włącza, nawet wyświetlacz się nie zapala (ale to chyba dobrze może to właśnie obwód zasilania)

 

wieczorem sprawdzę ten stabilizatorek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.