Skocz do zawartości

SOKOŁY


Vertigooo

Rekomendowane odpowiedzi

http://webcam.peregrinus.pl/wloclawek-mpec-podglad-z-wloclawka super sprawa ja sobie tak przeglądam co jakiś czas dziś widziałem 3jajka i jak samiec przyniósł samicy gołębia podjadła sobie i zniosła to co zostało w prawy górny róg widać dziewczyna lubi sprzątać jest też widok na gniazdo innej pary w Warszawie ( Warszawiacy macie lepszą kamere od nas :evil: ale sokoły bardziej zmulone :rotfl: ) ogulnie można popatrzeć jak to żyja ptaki ciekawe kiedy się małe u nas we włocławku wyklują, Pan Sokół dziś cały dzień na łowach byłem o 8.00 na 5 minut o 14.30 tez na jakieś 5 minut i teraz siedze i niemoge go złapać raz widziałem jak żonie gołębia przyniósł.

 

PS OOOO!!! wrócił myje się na podeście ale kawał chłopa z niego coś mi się wydaje że mam nową pasje obym miałe takie szczęście jak dziś żeby trafiać na ciekawe chwile.

I siedzi ale do domu nie wejdzie pewnie kare ma że się z obiadem spóźnił. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci coś w sekrecie powiem, jeśli już mowa o sokołach... Otóż: "sokuł" pisze się przez "ó" (<- "ó"-na "o" się wymienia w liczbie mnogiej). Jesli chcesz "ósónąć" sobie ostrzeżenia, zacznij od poprawnego pisania postów :)

 

A co do myśli zawartej w twoim poście, to zgadzam się z tobą. Takie kamerki internetowe to super sprawa. Ja na ten przykład lubię oglądać czasem jak się foki w rezerwacie wygrzewają i jak przekręcają się z boku na bok :jupi:

 

 

( PS: !!! "przyniósł" !!! )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.