Skocz do zawartości

PZL P-50 Jastrząb - wizja tego co mogło być


pelikan1500

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze KAWAŁEK POLSKIEJ WIZJI - czyli tego co mogło być kiedyś takie piękne i dobre jak angielski Spitfire czy niemiecki Bf-109 . Po wielkich trudach czasowych dzisiaj udało mi się GO skończyć bo już DŁUGO się PROSIŁ a akurat było TROCHĘ Li-poli do naładowania na JUTRO .

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Człowiek chciałby JE WSZYSTKIE sobie zostawić ale wynajęcie HANGARU przy dzisiejszych cenach ............. ach no cóż :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderator krawat Mu - za znęcanie się.

 

Super.

Popieram... Obśliniłem monitor. :devil:

To powinno być karalne. :wink:

 

Maszyna wyszła naprawdę piękna. Jak jeszcze zrobisz pełnokadłubowca, to będzie rewelacja. :mrgreen:

 

Pozostaje tylko życzyć, żeby właśności lotne odziedziczyła po czymś innym niz oryginał. :wink: Ale kawał pięknej roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirolek Sam widziałeś że nawet nie miałem czasu pogadać z potencjalnymi klientami o modelach a jeszcze musiałem no i oczywiście chciałem jako sponsor i częściowo organizator przyspieszyć odbywające się zawody .Może wezmę Jastrzębia lub Thunderbolta do Warszawy to jak będzie czas i kawałek pasa to sobie polatamy i zobaczymy co to warte są takie podwozia w ESA-ch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.