Skocz do zawartości

Uniwerslane wyposażenie do depronowca


myszorek1212

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Posiadam nadajnik i odbiornik 4 kanałowy 2,4GHz i ładowarkę 2&3cell(7.4&11.1V) Li-ion Polymer i dwa serwa 9g. Potrzebuję jeszcze silnika - najlepiej bezszczotkowy, regulator BEC i Li-pola. Wyposażenie ma być do depronowców o rozpiętości ok.150cm np. Piper, RWD-5 by Skazoo, ToTo itp. Co polecacie kupić? Najlepiej w Polskim sklepie i nie za drogie (120zł). Pozdrawiam i czekam na odp!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, wreszcie ktoś niedaleko mnie się znalazł. myszorek1212, bo chyba wiesz gdzie Międzyrzec leży???

 

A co do akumulatora to też większy by nie zaszkodził. Ja mam w Toto 2300mAh i daje radę. (po tym, co dzisiaj zobaczyłem) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2&3cell(7.4&11.1V) Li-ion Polymer

:mrgreen: na mapie to się może znasz ale na akusach to ani ani piszesz o lionach a wartości podajesz od lipoli, dla przypomnienia

 

LiPol - litowo polimerowy ma na celę 3,7V

LiIon - litowo jonowy ma na celę 3,6V

LiFe - litowo żelazowy ma na cele 3,3V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.