Skocz do zawartości

IV Zlot pilotów FPV


meteor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W dniach 4-6 czerwca bieżącego roku odbędzie się IV Zlot pilotów FPV(ale ten czas szybko leci). Zlot odbędzie się w miejscowości Strońsko . Jest to bardzo ciekawe miejsce ze względu na swoją historię oraz piękne krajobrazy.

Zdjęcie 1 , zdjęcie 2 - zdjęcia wykonane przez kolegę Jacka(Ja-Jacek). Link do galerii ze zdjęciami z II zlotu autorstwa kol. Jacka - klik. Co do miejsca na ew. nocleg proponuję schronisko młodzieżowe - klik. Wieczorem będzie tradycyjnie ognisko i pogawędki ;)

Serdecznie zapraszam!

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ognisko jest najlepsze, karczek zrobiony przez Meteora rowniez :)

 

W tym roku procz lotow wolnych zaplanowane są proste konkurencje. Na pewno bedzie lądowanie na punkt. Ustawione beda bramki i bedzie mozna miedzy nimi polatac :)

 

Procz konkurencji znajda sie na pewno loty pokazowe oraz prezentacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dokładne dane geograficzne miejsca zlotu:

51.54306,  18.862617

Na mapce zaznaczyłem miejsca w którym są utrudnienia w ruchu( w Zduńskiej Woli można objechać objazdem, w okolicach Sieradza jest korek, trzeba swoje odstać)

Dołączona grafika

 

Zapraszam dzisiaj od 10:00 :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.