Jump to content

POZNAŃ i okolice - wspólne latanie

SP-LUK

Recommended Posts

Ja jestem z Szamotuł ( 30 km od Poz. ) mam idealny dojazd a Poznań znam jak własną kieszeń . Obecnie robię TOTO , więc jak skończę z chęcią polatam wspólnie ;) .

nr. kont. 723894611

Ja czekam na radio od pana Pieca i mam 3 modele do lotu+ jeden na kołach, Jeżeli nie będę miał problemu z zakłóceniami w któryś weekend kwietnia trzeba będzie się umówić:) Połączenia mam średnio co godzinę pociągiem+ godzina drogi. Nie mam problemu dojechać.

Jak by ktoś przejeżdżał i chciał polatać to zapraszam do mnie. Ta droga prawie pionowa przez całą szerokość obrazka to ul Seminarialna, zaczyna się przy głównej wiec nie będzie problemu dojechać na "lotnisko" :)Miejsca na giganty nie ma ale idzie spokojnie i przyjemnie latać:) Jest gdzie startować i lądować na kołach. Pole ok 150x150m. Tak to wygląda oczami Zumi:

Dołączona grafika

Ja jestem z Szamotuł ( 30 km od Poz. ) mam idealny dojazd a Poznań znam jak własną kieszeń . Obecnie robię TOTO , więc jak skończę z chęcią polatam wspólnie ;) .

w Boborówku k/szamotuł bede latać na PPG :) wiec mozesz kiedys podjechac z modelem , przy odrobinie szczescia i umiejetności sfotografuje Ci go w powietrzu :)

proponuje zostawiać numer telefonu przy konkretnych postach , jak ktos jest pewiem ,że bedzie tu i tam o konkretnej godzinie...... link do zumi mile widziany w przypadku mało znanych "lotnisk"

ktos lata w WEEKEND ?

jakby co 605828064 , preferowany Poznań , przy tych cenach paliwa nie chce mi sie jezdzic kilkanascie km za miasto :(

jakby co , zostawić namiary na miejsca , link do ZUMI najlepiej .....

• 1 month later...

Cześć. Ma ktoś ochotę ustawić samochód spalinowy? Kolega mi pożyczył i jakoś sam nie daje sobie rady. Mogę dojechać w każde miejsce, wiec jak by ktoś miał ochotę to bardzo bym prosił o pomoc. No i zawsze okazja żeby sie spotkać i porozmawiać. Pozdrawiam!

• 10 months later...

oj chyba pogoda nie pozwoli polatać :(((

Byłem w zeszłym tygodniu na lotnisku w Kobylnicy , było tłoczno i pare osób doswiadczyło niewyjaśnionego braku kontroli nad modelem zakończonego krecikiem :(( Ja również ale mój Twinstar jest pancerny i żyje . Wyglądało to tak jakby ktoś specjalnie zakłócał . Co o tym Myślicie ?

oj chyba pogoda nie pozwoli polatać :(((

Byłem w zeszłym tygodniu na lotnisku w Kobylnicy , było tłoczno i pare osób doswiadczyło niewyjaśnionego braku kontroli nad modelem zakończonego krecikiem :(( Ja również ale mój Twinstar jest pancerny i żyje . Wyglądało to tak jakby ktoś specjalnie zakłócał . Co o tym Myślicie ?

35 MHz czy 2,4 GHz ??

dwa modele rozbite na 35 wyglądało to tak jakby ktoś inny nimi sterował , ja latam na 2,4 dotychczas latałem kilkanaście razy na łace za domem i nigdy nie miałem zakłóceń braku kontroli nad modelem a na lotnisku latam sobie spokojnie Twinstar podchodzi do lądowania na trawce powoli traci wysokośc drągi puszczone a tu nagle gwałtowny zwrot przez prawe skrzydło delikatnie w górę zakręt w lewo i w dół no i delikatny krecik dziwne niby 2,4 nie łapie zakłoceń ??? Ale po powrocie do domu szybka naprawa i na łąkę za dom i nic wylatałem dwa pakiety ok 20 minut bez njmniejszego zakłócenie a niedaleko są anteny gsm i osiedle domków , co o tym myślicie ??

Witam

Ja praktycznie co weekend latam na własnej łące mam wykoszone około 30m pasa startowego jeżeli ktoś ma ochotę na wspólne latanie to zapraszam. W googlach czy nawigacji szukać lubiatów woj lubuskie powiat strzelecko-drezdenecki odległość od Poznania to ok 100km

Pozdrawiam Radek

• 4 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.