Skocz do zawartości

Nitroplanes.com - jak ściągnąć coś z USA


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Nitroplanes nie wysyła większych modeli do Polski z powodu gabarytów itp. Ma ktoś sprawdzony sposób, żeby z ich oferty ściągnąć do Polski jakiś model.

 

Konkretnie ten:

 

http://www.nitroplanes.com/mq9.html

 

:D

tez wysyłałem do nich maila z zamówieniem - odmówili .

jak wymyślisz coś, dołączam sie do zamówienia. :mrgreen:

Chodzi mi o ten sam model :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie paczka lotnicza, ja nie mam tyle cierpliwosci zeby na morska czekac, choc taniej pewnie ze 2x. zalozylem konto w polamerze i caly ebay.com i wszystkie sklepy w USA sa na wyciagniecie reki. kontakt z polamerem jest bajecznie prosty - mowia po polsku. mozna do nich na swoje konto wyslac kilka paczek z roznych stron USA, oni to przepakuja i dostarczaja pod drzwi. za kazde laczenie paczek licza sobie 10$. 4 paczki w jedna = 30$. po przepakowaniu towaru usuwaja z paczek dokumenty zakupu. przy drogich towarach moze sie oplaca laczyc wysylki, ale watro ustalic cene telefonicznie z obsluga w USA, bo z ich cennika na stronie nic nie wynika. mi tylko raz paczka poszla na clo (okres świąteczny - ponoc norma) poza tym zero problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Lemko mógłbyś dokładniej wyjaśnić jak wygląda zakup na ebay przy wykorzystaniu firmy polamer. Jestem już zarejestrowany na stronie polamer i chciałbym dokonać zakupu na ebay.com - sklep który oferuje ten produkt wysyła na terenie USA - free shipping.

 

Chciałbym znać kolejne etapy jak dokonać poprawnie zamówienia.

 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz

 

musisz dodac nowy adres wysylkowy na swoim koncie na ebayu. forma taka jak na stronie polameru (http://www.polameronline.com/)

 

POLAMER CARGO

c/o Nazwisko #Twój numer klienta

5480 N.NORTHWEST HWY.

CHICAGO, IL 60630

 

Kupujac na ebayu podajesz adres wysylki jak wyzej a na sronie polameru wypelniasz zlecenie wysylkowe. czekasz az dojdzie do nich przesylka i jak ja wycenia placisz i czekasz jakies 2tygodnie na kuriera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez bym sobie cos z tamtad zamowil... ale jak mowicie ze jest problem z duzymi zamowieniami? ale co to znaczy duze? do jakiej rozpietosci model?

 

bo ja bym moze chcial ( mam upatrzone dwa - 1000mm i 1500mm)

 

no i czy trzeba koniecznie tą firma wysylac? bo jakos wysylka za 65$ modelu o wartosci 69$ mnie nie cieszy... 30 - 35 mozna by bylo dac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maja jakis cennik wysylki?

 

http://www.nitroplanes.com/newed5402545.html

 

bo zaintrygowal mnie ten modelik

Nie wiem czy zauważyłeś - tego modelu już niema na stanie w sklepie.

Wczoraj pisałem do nitroplanes o kilka innych modeli - te które mają informację o braku stanu magazynowego - prawdopodobnie będą zastąpione nowszymi "produkcjami" .

Warto poczekać i zobaczyć co będzie się działo z tymi brakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki a macie może jakiś patent na ściągnięcie modelu z Chin. (Nie z HC)

Chcą za model wart 500$ aż 700$ za transport.

Powiem tylko tak :

- zamówiłem z TMpro (producent chiny) 2 predatory po 65$ sztuka. Za wysyłkę (2 modele) zapłaciłem tylko 65$ :mrgreen:

Taką stawkę za wysyłkę ustalił producent.

 

W twoim przypadku na 100% główną rolę odgrywają gabaryty... choć 700$ to lekka przesada.

Podaj adres sklepu oraz nazwę modelu - jutro do nich zadzwonię (w większości gadają po angielsku) i zapytam ponownie o cenę za przesyłkę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma to Cyclone z Chin.

Model to ten z linku.

http://www.sdshobby.com/new-pitts-s12-100cc-bulldog-redblack-version-b-p-1202.html

 

Poniżej wkleje fragmenty mali jakie dostałem od nich.

Item No.:AG184-BD(B)

Name:New pitts-s12 100cc python version ARF

Unit Price: 499.00USD

 

So, only the UPS, the DHL and air transport is optional...

But all these transport will charge according to the volume weight of the parcels..

Then, once we have ever shipped one pcs of 100cc model to France by UPS;

it would have cost about 700.00USD ..

Moreover, normally, the shipping fee would be much more to Poland...

So, it seem to be not so economical to ship one model at that cost...

 

Gdybu udało się ściągnąć ten model za 100-200$ to jestem zdecydowany.

Z góry wielkie dzięki za info jesli będziesz coś miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.