Skocz do zawartości

odbiornik,nadajnik i kanały


Acerek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jestem początkującym modelarzem,ale jeśli nadajnik (narazie tylko z ASW-28) ;)

ma 4 kanały to tak,a na odbiorniku jest pięć ale mniejsza z tym,pierwszy to przepustnica czyli pierwszy drążek i ch1,drugi i trzeci jest zajęty przez serwa (drugi drążek) ,ale co jest czwartym kanałem,(co go włącza)czy jest jakiś dodatkowy guzik na aparaturze czy co?,bo ja sam już nie wiem,chciałbym oświetlenie (taśmy led) zastosować i dlatego się pytam ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do latania AWS 28 wystarczy nadajnik 4 kanałowy , odbiornik może być 4 CH , 5 CH , lub więcej kanałowy.Po prostu nie wszystkie kanały odbiornika są wykorzystywane gdyż nadajnik na to nie pozwala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod poszczególnymi drążkami nadajnika powinno być obroty , kierunek , wysokość . lotki .Jeżeli np drążek lotek nadajnika przesuwając w prawo wychylasz lotki i kierunek to te dwie funkcje masz zmiksowane / połączone /i dlatego masz jeden kanał wolny w nadajniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.