Skocz do zawartości

Rekreacyjny górnpłat.


Marcin K.

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

A ja dodam od siebie, że myślę abyś na przyszłość nie latał w stronę tych bloków. Nie chciał bym na przykład ja lub pewnie i nawet Ty dostać taką cegłą 740gramową.

 

 

Robić nowy i latać dalej ;]

 

 

Eski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda modelu, ale końcówka filmiku jest bezcenna :) jedno z najlepszych ujęć bliskiego spotkania z ziemią jakie widziałem :)

Ale z uszkodzeń wynika że kadłub jedynie ucierpiał, więc można zrobić nowy i latać dalej.

A jak lubisz górnopłaty, to polecam latające skrzydło które było zamieszczone w modelarzu, sterowanie za pomocą lotek ale bardzo fajnie lata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio świeżo wróciło od pana Pieca z niewielkiej naprawy/kalibracji więc nie ma mowy o zakłóceniach. Regulator nowy z ferytem na kablu. Na filmie słychać że model cały czas leci na full gaz. Kontrolować mogłem tylko co z tego że SW na maks zaciągnięty do siebie, a lotki i tak by nie pomogły... Model pewnie będzie reaktywowany lub zrobię coś w wymiarach i kształtach podobny do UAV Shadow. komar, A ten dżwięk... mmm poezja:D moja pierwsza tak efektowna kraksa:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznać trzeba że kraksa naprawdę ci się udała :) zaskoczony jestem jakością obrazu, rzec można że filmik rodem z produkcji Hollywoodzkich filmów akcji, brakowało jedynie stosownej muzyczki podwyższającej napięcie chwili przed kraksą i płomieni ;)

 

ps: co za sprzęt miałeś podpięty pod skrzydłem do nagrywania lotu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cos mi sie wydaje ze to nie byla wina wagi...

od samego poczatku model szedl w gore jak zloto... po czym walil prosto w matule...

skoro zasieg radia wykluczamy to moze cos z sw bylo nie tak?? probowales poderwac?

 

a jesli chodzi o samo nagranie... to powaga 1sza liga :) ( jak by sobie zapodac na wielkim tv z odleglosci 50cm ... mozna by naprawde przezyc chwile strachu :)

 

 

Ps: Moglbys podrzocic plany bo spodobal mi sie modelik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.