Skocz do zawartości

Późne otwarcie sezonu FPV


cobra

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wreszcie (!) zmobilizowałem się i zebrałem wszystkie graty do samochodu. Trochę było wietrznie i deszczowo, ale między deszczami zrobiłem dwa loty, drugi całkowicie FPV.

Film jest "nijaki", do tego jeszcze taki wyprany z kolorów i ogólnie mizernej jakości. Kamerka to KX171 z RV i to jej pierwsze loty. Na mojej pierwszej kamerce z CTR były normalne kolory i wydaje mi się, lepsza jakość ogólnie.

 

[vimeo]

[/vimeo]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nooooo, co ty mówisz - nie jest źle.....żeby nie powiedzieć całkiem dobrze! Teraz nie pozostaje ci nic innego jak dokooptować sobie kogoś za czyim ogonem mógłbyś poganiać.

Co do kamerki - no cóż, możesz kupić taką jak ma Kefir. Model sprawdzony i niedrogi. Moją też mogę z czystym sercem polecić, szczególnie ze względu na cenę a i kolory ma lepsze jak ta tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj prawie pod wieczor tez nagralem kolo 20 minut ale trawa tak jakby zielensza byla

Kamerke mam te sony 420lini za 17 dolarkow

a nagralem tez troszke gumcamopodobnym to trawa byla jak w realu az sie zdziwilem, , tylko ze dzis gumcam opuscil moja kieszen na zboczu w sposob niekontrolowany i musze zakupic nowy zestaw lacznie z karta:-(

wracajac do tematu

to rozumiem ze w dzien sloneczny obraz masz duzo lepszy

Jan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.