Skocz do zawartości

Klucz płaski- oczkowy 5mm (5,5mm)


MironRC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Sprawa wydaje się błaha, ale od jakiegoś czasu szukam klucza płaskiego 5mm (5,5mm) i nie mogę znaleźć, To chyba nietypowy rozmiar, bo wiekszość kompletów zaczyna sie od 6mm a mi często brakuje takiego kluczyka, czym Wy dokręcacie małe śrubki?i gdzie w taki kluczyk można się zapatrzeć? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Też szukałem takich kluczy, i sprawa nie jest do końca tak prosta. W sklepach są od 6mm, w sklepach internetowych są, ale około 20zł/szt.

klucze

Będę w jakimś markecie, to zobaczę, inne klucze są po kilka złotych, te przydałyby się 2, a to prawie 50zł za takie maleństwa.

 

O dziwo są na alledrogo po 8zł.

 

Po 8 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio znalazłem kluczyk 5,5mm w Chińskim zestawie noname za 20pln ale niestety nie płaski tylko nasadowy, natomiast płaski zrobiłem sobie, szlifując płaską piątkę o 0,5mm ale to też niestety nie oczkowy :wink:

To miałeś farta, ja w chińskich zestawach nie widziałem klucza 5,5 - a to jest rozmiar nakrętek z gwintem M3, przeważnie są rozmiary 5 i 6.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.