Skocz do zawartości

Samolot na początek


Chriss

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, chciałbym Was zapytać jaki byście polecili mi samolot na początek. Chodziłoby mi o jakiś wgranicach do 400 zł z osprzętem ale taki żeby troche choć odwzorował latanie więkrzymi. Co do pilotarzu to mam za sobą oblot dwóch Easy Gliderów PRO i Cessy 182 (ie moich). Dziękuje wam za pomoc. Symulator na jakim latam to REALFLY 4.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbuduj RWD by skazzo zmieścisz się spokojnie w 400zł z wyposażeniem lepszym niż w zestawie rtf

 

w zasadzie wszystkie zestawy rtr latają prawidłowo wybór to osobiste preferencje

 

http://www.auta-rc.pl/cessna-skyhawk-brushless-lipo-40mhz-p-1157.html

 

tu masz ciekawą ofertę model wyróżnia się od rtr tym ze ma klapy ;] i jest naprawdę dobrze wykonany regulator dokupisz za 50zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz ciekawą ofertę model wyróżnia się od rtr tym ze ma klapy

Od Ready to ride to odróżnia się tym, że ma skrzydła i lata a nie jeździ.

 

Czy to, że ma klapy zmienia to że jest to zestaw RTF ?

 

i jest naprawdę dobrze wykonany

 

Rozumiem że miałeś ten model ?

________________________________________________________________________

 

Chodziłoby mi o jakiś w granicach do 400 zł z osprzętem ale taki żeby trochę choć odwzorował latanie większymi.

Każdy odwzorowuje...

 

Zrób Toto 0, Zefirka, RWD 5 od Skazoo

 

Chyba że chodziło Ci o odwzorowywanie samego samolotu czyli pół makiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe tylko dlaczego on jest w 40mhz?

Ponieważ to też jest w pewnym zakresie kanałów częstotliwość lotnicza.Popularna w Niemczech,mało zakłóceń na tej częstotliwości.

Model wart polecenia,lata idealnie,wykonany z EPP.Nadajnik pięciokanałowy,klapy dwópozycyjne,oświetlenie,amortyzowane i skrętne koło przednie.

Sygnowany przez niemiecki HYPE ,produkowany też przez ST model.

Cena tego zestawu w Polsce 1000 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.