Skocz do zawartości

Otwieranie sezonów


instruktor

Rekomendowane odpowiedzi

Widać że wszyscy uparli się na tzw "otwieranie sezonu".U nas na lotnisku też masówka ,a przecież ja sezon zamknąłem 31. 12 a otworzyłem 1.1

Czy nie prościej można to nazwać "modelarską popijawą"na świerzym lotniskowym powietrzu :) ale też jadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

"Otwarcie" to dla mnie impreza specjalna, taka, którą się co roku pamięta z jakiegoś powodu.

Dla mnie to stres, robota, kombinowanie, wymyślanie i dzień na lotnisku, po którym padam na pysk bez jakiejkolwiek szansy na polatanie.

 

W innym wątku zaraz napiszę o naszej dzisiejszej imprezie. IMO to było otwarcie. Pewnie zrobimy jeszcze 1 może 2 imprezki w tym sezonie, ale OTWARCIE jest jedno, to instytucja czyli jazda obowiązkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem rano na podobno otwarciu sezonu na lotnisku Aeroklubu Ostrowskiego, którego zresztą jestem członkiem no i byłem na czymś takim ostatni raz .Wielki regulamin rysunki poglądowe odnośnie bezpieczeństwa lotów a w sumie .. dziecinada w wykonaniu dorosłych ludzi .Modele ustawione tuż przy pasie startowym i regulacja silników tak że startujący nie słyszy własnego.Mało tego tuż przy pasie startowym ustawiona płachta przeciw słoneczna.Na podejsciu do lądowania "prezes" sekcji uczy latać młodzieńca przechodząc między dwoma pilotami na pełnym "gwizdku " modelem motoszybowca.

Efektem tego rozbity Madman ,pożegnałem się, nadal będę sobie latał (na lotnisku oczywiście) ale po przeciwnej stronie lotniska byle dalej od takich zakreconych ludzi.Oczywiście numer kanału zawsze wywieszam na tablicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.