Skocz do zawartości

Konto bankowe dla niepełnoletnich


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ostatnio przeglądając internet napotkałem na konto dla młodzieży, Zainteresowało mnie to gdyż mam dość wypełniania tych bloczków, chodzenia na pocztę no i jeszcze płacenia 2,5zl za przelew.

Tak więc mam do Was pytanie:

Czy ma sens zakładanie takiego konta? Czy są brane za to jakieś prowizje- za samo prowadzenie konta internetowego? Czy te zera w ofercie są tylko haczykiem czy faktycznie nie ma żadnych odsetek za przelewy itp.

izzyKONTO:

    * Konto bankowe dla młodzieży, od 13 roku życia
    * 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
    * 0 zł za przelewy przez internet
    * 0 zł za kartę Visa Electron do płatności bezgotówkowych i wypłat z bankomatów
    * 0 zł za wypłaty z ponad 3000 bankomatów sieci Euronet, BZWBK, eCARD, Cash4You

Inteligo - Konto dla Młodzieży:

    * 0 zł za przelewy w ramach PKO BP
    * 0,99 zł za przelewy na konta prowadzone w innych bankach
    * 0 zł za prowadzenie konta
    * 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach PKO BP (ponad 1840)
    * 0 zł za wpłatę gotówki w oddziałach PKO BP

Tutaj link do strony z tymi ofertami:

http://bankowe-konta.info/dla-mlodziezy.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Sam miałem kiedyś dość długo izzy konto i zdecydowanie polecam. Jedyną opłatą było 1,7zł miesięcznie za ubezpieczenie karty (ale to opcja nieobowiązkowa). Żadnych ukrytych opłat, przynajmniej ja takich nie spotkałem. Odrazu weź też hasła smsowe :) Aha, i tak na prawdę jestes posiadaczem samego konta, potrzebujesz jeszcze pełnomocnika, np rodzica. Ale niekoniecznie ma on wgląd do Twoich operacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również mam izzyKonto :)

Przelewy wewnętrzne i zewnętrzne darmowe (niestety zagraniczne nie są dostępne przez konto młodzieżowe). Karta darmowa (w przypadku uszkodzenia kilkanaście złotych za wyrobienie duplikatu). No i kartę da się powiązać z Paypalem (mimo że niektórzy twierdzą że się nie da, ja jakoś powiązałem, trzeba tylko ustawić limity na operacje kartą w internecie, inaczej odrzuca kartę :) )

Bardzo wygodne, niema żadnych problemów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.