Skocz do zawartości

Złotów 2.05.2010r.


ahaweto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Z inicjatywy p. Jana (szefa sekcji modelarskiej) i przy współpracy ze Złotowskim Centrum Aktywności Społecznej organizujemy 2 maja spotkanie modelarskie. Serdecznie zapraszamy wszystkich kolegów modelarzy z okolic bliższych i dalszych a chętnych do polatania w większym gronie. Spotkanie planujemy rozpocząć o godz. 13.

 

Dojazd. W Złotowie kierować się na drogę nr 188 (Debrzno, Człuchów). Po minięciu stacji benzynowej i przejechaniu pod mostem kolejowym za ok. 400m skręt w prawo w polną drogę przy tablicy ,,Płosków,,. Przy tej tablicy będzie również znak informujący o imprezie. Należy przejechać ok. 1300m do następnego skrętu w prawo przy kolejnym znaku, jeszcze 200m i już jesteśmy na miejscu. Serdecznie zapraszamy wszystkich. Do zobaczenia.

 

Tutaj link do tematu o spotkaniu w roku ubiegłym http://pfmrc.eu/viewtopic.php?t=16297 .

 

 

PS. Jako że jest to impreza jednorazowa, odmienna od naszego cotygodniowego latania, uzgodniliśmy z kolegami że dla lepszej przejrzystości lepiej będzie utworzyć nowy temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Spotkanie nasze już się odbyło. Koledzy dopisali, pogoda również, publiczność też. Publikatory również, Była pani z lokalnej gazety oraz pan z lokalnej TV. Na spotkanie przyjechali: Krzysztof Szykowski- Starogard Gd, Andrzej Szynaka-Grudziądz, Grzegorz Mesjasz- Wągrowiec, Maciej-Szamocin, Sławek-Złotów, Tomek-Złotów, Wojtek-Złotów, Krzysiek-Złotów, Piotr-Lipka, Jan-Złotów. Odwiedził nas również (co było dla nas dużym zaskoczeniem) chociaż bez modelu, Darek [Olo} i jemu życzymy dużo zdrowia .

Ogólna panorama uczestników.

 

Dołączona grafika

 

Modele kolegów Sławka, Tomka, Wojtka, Krzyśka z naszego RC klubu Złotów.

 

Dołączona grafika

 

Modele Krzysia Szykowskiego.

 

Dołączona grafika

 

Modele Piotra.

 

Dołączona grafika

 

Modele Jana i dwa ostatnie z prawej - moje.

 

Dołączona grafika

 

Loty rozpoczął i dokonał oblotu powietrza, Tomek swoim doskonale latający Edgem.

Tutaj podczas przygotowań do startu, na pierwszym planie modele Grzegorza.

 

Dołączona grafika

 

A potem trwały loty pokazowe. Piękne pokazy pilotażu i akrobacji modelami spalinowymi pokazali Krzysztof i Andrzej.

Nie obyło się bez kraksy, model Grzegorza ( na zdjęciu).

 

Dołączona grafika

 

Po przejściu do lotu plecowego pionowo wbił się w ziemie. Publiczność była zachwycona 8) . Chociaż dla pilota nie szczędziła oznak współczucia. A Orzeł latal bardzo dostojnie nawet wtedy kiedy został wyposażony w pływaki i rozbawił publiczność swoim ,,kwakaniem,, .

 

Dołączona grafika

 

Moje nowa Ekstra VA ( dokonałem oblotu) latała świetnie, natomiast Red Hawk w drugim locie doznał uszkodzeń, ale o tym w innym temacie.

 

Piotr wykonał dwa udane loty Wicherkiem 10.

 

Dołączona grafika

 

Ok. godz. 18 rozjechaliśmy się do domów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Pogoda, jak na październik, była wspaniała. Dostarczyła mnie i Panu Jankowi wiele niezapomnianych wrażeń z lotów. Lataliśmy w Płoskowie, koło Złotowa. Oto fotograficzna relacja z 10 i 31 października.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Wszystkie modele beż żadnych uszkodzeń powróciły do hangarów. Same przyjemności, zero stresu, czego i Wam, Drodzy Koledzy, sympatykom modelarstwa życzymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Świetne miejsce. Tam Janek uczył mnie podstaw pilotażu RC. Wszystkie swoje pierwsze figury ,,akrobacyjne,, wykonałem nad tymi łąkami. Również parę modeli tam rozbiłem :D . Oczywiście ze swojej winy, jak to początkujący. A jaka przy tym była adrenalina 8) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.