Skocz do zawartości

Prośba o doradzenie w wyborze regulatora


LucasZET

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam pecha do modelarstwa chyba. W ciagu dwóch dni rozbiłem dwa samoloty :cry: no ale mniejsza z tym. Po podłączeniu regulatora do akumulatora zaczął się kopcić i został z niego węgielek. Wiec pozostaje mi tylko kupić nowy :cry: ale się zupełnie na tym nie znam. Chciałbym żeby nie był za drogi ale też "porządny". Zamieszczam sprzęt jaki posiadam więc prosze mi doradzić co kupić a przy okazji proszę mi wytłumaczyć na co patrzeć przy kupowaniu regulatora.

 

PS: Czy jest możliwość zresetować wszystkie ustawienia w Sanwie VG6000 ?

 

Akumulatory Litowo-Polimerowe po 11.1 V, 1800 mAh i 2200 mAh (na pomarańczowej napięcie nie jest napisane ale chyba tez 11.1V)

 

Silniki EMAX CF2822 , a dwóch pozostałych nie wiem.

 

 

 

http://img63.imageshack.us/img63/4636/zdjcie012t.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Czy jest możliwość zresetować wszystkie ustawienia w Sanwie VG6000 ?

Tak powinno się dać .Trzeba wejść w menu serwisowe aparatury . :wink:

Albo prościej przestawić na drugi model .

Co do regulatora na tym silniku latałem na http://www.gamahobby.com/x_C_I__P_5517396;5510001.html :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten regulator podany przez Danielstol bedzie odpowiedni do wszystkich trzech silników ? o co chodzi z tymi wielkosciami pradu ? Czym więcej tym lepiej ? O co chodzi z wielkosciami [A/60s] 16 ?

 

Janosik72 - link niestety nie dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ten link nie dziala nadal.

 

Wiec jutro rano zamowie regualator. Tylko teraz znów nie wiem na który sie zdecydować - moge konkretna odpowiedz:

 

RC Smart Brushless 30A - 45,00 zł

 

HK-30A - 39,97 zł

 

MAG-8 30A - 53,50 PLN

 

 

Czy może jeszcze cos innego polecacie ale prosze o konkrety bo chce to miec juz a strona i tak nie dziala zeby sie doszkolic w sprawach regulatorow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, regulator dobiera się do parametrów silnika (prąd ciągły i max), te dwa "dzwonki" mają pewnie podobne parametry (choć bez danych lub pomiarów ciężko to na pewno stwierdzić) natomiast ten trzeci będzie pewnie bardziej prądożerny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.