Skocz do zawartości

GORĄCE PODZIĘKOWANIA


milo

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu straciłem mój model. Powód? Nie włączyłem odbiornika, a że jest to motoszybowiec pogoda była bezwietrzna poszedł sobie na silniku w górę i już. Ale dzisiaj poprosiłem Elbląskich Paralotniarzy aby z góry rzucili okiem na teren w pobliżu lotniska AE./ Po godzinie otrzymałem informację że model leży sobie w jednym z żuławskich rowów. Wielka radość!!!.

Chciałbym na łamach forum bardzo serdecznie podziękować paralotniarzom za pomoc w odnalezieniu modelu. Moja wdzięczność jest ogromna i poprostu nie wiem co dalej powiedzieć.

Pamiętajcie o wszystkich "pstryczkach elektryczkach"- tak na przyszłość.

pozdrawiam

milo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

To był motoszybowiec z coxem. Jest to bardzo budujące że w dziesiejszych czasach ktoś zupełnie bezinteresownie i żadnego zbędnego dyskutowania chce ot tak poprostu komuś pomóc. Wielki moim zdaniem szacunek dla tych Panów. Wporzo chłopaki!!!

ps

model leżał ok 2 km od miejsca startu

milo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.