Skocz do zawartości

Gdzie kupić depron


LucasZET

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem gdzie umieścic ten temat wiec umieszczam tu. Ewentualnie prosze aby admin umiescil gdzie trzeba.

 

Potrzebuje depronu 6 mm zielonego lub bialego gładkiego. Niestety w moim miescie jest pięć sklepów z panelami i w zadnym nie ma - są ale wszystkie inne niz ja potrzebuje.

 

Czy w takich sklepach typu praktiker czy komfort czy castorama znajde taki depron ? Nie wiecie czy jest mozliwosc kupna na sztuki (arkusze) ? Jestem troche na południe od Kielc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zielony prążkowany najszybciej kupisz w Praktikerze lub Leroy Merlin - Firma Arbitron, czarny (ciemnoszary) bywa w Castoramie - FixPrix, chić Arbitrona też miewają.

W Komforcie bywają prążkowane, znajdziesz też gładki zielony 6mm.

 

Najlepiej przejedź po sklepach i zobacz co miewają aktualnie na składzie. Markety czesto zmieniają dostawców, po sprzedaży partii towaru i różnie bywa z dostępnością.

Osobiście załatwisz to najlepiej i najszybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisalem bo do kielc mam godzine to troche jest i wlasnie tak kombinuje co zrobic bo mozna z neta zamowic ale troche przesada jak sobie licza po 15 zł za arkusz plus koszty przesyłki. Do kielc też trzeba zalać zeby dojechać ale za depron na pewno znacznie mniej. Wiec chyba nic nie pozostaje jak pojechac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.abcrc.pl mają ładny, gładziutki i bielutki depron

Też tam brałem i mogę potwierdzić, że cena jest nie zła i przyszedł dobrze zabezpieczony.

Miałem kiedyś te marketowe, ale są bardziej kruche. Ten z abcrc jest naprawdę dobry, trochę elastyczny, ale wytrzymały i od razu nie pęka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.