Skocz do zawartości

Big lama / lama v3 v4 bez nadajnika itp - gdzie kupić??


Robert.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Orientuje się może ktoś, gdzie można kupić lamę bez osprzętu dawanego w komplecie typu kiepskiej jakość aparatura, śmieszna ładowatka itp?? Jak każdy modelarz RC mam swoją aparaturę i ładowarkę, więc te w komplecie są mi zbędne. Chodzi mi głównie o big lamę. Wie ktoś może coś na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dokładnie. Żaden sklep modelarski nie sprzedaje "zabawek" w częściach.

Lama to już jako taka zabawka nie jest :-) Są dostępne praktycznie wszystkie części zamienne, więc pomyślałem, że można gdzieś kupić również samą lamę. Pewnie sposób ze sprzedażą zbędnego osprzętu będzie najlepszy. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierzcie że lama to zabawka halowa. Sam miałem i tylko na hali latalem bo nawet przy mini wietrze nie starczyło mi skali na sterach. Także dziękuję takie loty. Trzeba było odrazu belta albo hk450 złożyć za 350 złotych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierzcie że lama to zabawka halowa. Sam miałem i tylko na hali latalem bo nawet przy mini wietrze nie starczyło mi skali na sterach. Także dziękuję takie loty. Trzeba było odrazu belta albo hk450 złożyć za 350 złotych

Ciekawe jak długo tym gołym beltem albo hk za 350 polatasz o ile to można nazwać normalnym lotem ;-) Shockiem też latasz tylko na hali i dlatego też nazwiesz go zabawką? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

350zł tyczy się złożenia hk450 tyle wychodzi w hobbycity z przesyłka i całym osprzętem ;) orientuj się. Choć wiem że zakupy w hobbycity odpychaja szybkością wysyłki ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

350zł tyczy się złożenia hk450 tyle wychodzi w hobbycity z przesyłka i całym osprzętem ;) orientuj się. Choć wiem że zakupy w hobbycity odpychaja szybkością wysyłki ;D

Ja się orientuje bardzo dobrze w cenach i wiem, że złożysz za tyle, ale mam inne pytanie - próbowałeś latam tym hk gotowym do lotu za 350?? :-) uwierz mi, że to normalnym lotem nazwać nie można, bo żeby heli tej klasy latał jak heli niestety nie da się ominąć cen za np gyro... widziałem jak "lata" hk w tej cenie co mówisz, więc wiem co mówię. Prawda jest taka, że za żyro, które dobrze trzyma nam ogonek trzeba dać minimum tyle, co napisałeś za cały model :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.