Skocz do zawartości

to moze i ja? i ja się pochwalę :)


meteor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W dniach 02.06-03.06 byłem na zawodach "Młodzi modelarze lotnicy na start". Były to zawody rangi wojewódzkiej, a raczej mistrzostwa woj. łódzkiego. Brałem udział w 3 kategoriach F3 J/M, F2B i F4S(szybowce do 2m, akrobacja na uwięzi, modele sylwetkowe na uwięzi). Zdobyłem dwa 1 miejsca oraz tytuły mistrza woj. łódzkiego w kategoriach F3J/M, F4S oraz 3 miejsce w kategorii F2B (dwie pierwsze osoby latały sobie w kółko a ja robiłem akrobacje... tylko oni mieli ładniejsze lądowania które liczyły się chyba x7 :? )

Na końcu mam jedno zdjęcie :) (tak wyglądam po 10h na świeżym powietrzu :P)dsc00042ah2.jpg

 

Bestia z pudełka już ujarzmiona :D

dsc00062nf6.jpg

 

 

pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwie pierwsze osoby latały sobie w kółko a ja robiłem akrobacje... tylko oni mieli ładniejsze lądowania

Widocznie sędziowie stwierdzili, że nie potrafisz opanować modelu, skoro tak cię rzuca po całym niebie ;-)

A koledzy elegancko pokręcili się, wylądowali (pkt. x7) i byli lepsi :P

 

Suma summarum i tak byłeś najlepszy.

GRATULUJĘ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.