Skocz do zawartości

Pomoc dla córki w pracy MGR - prośba o wypełnienie ankiety


Henry

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam wielką prośbę w imieniu córki, która broni w tym roku pracy mgr, do osób w przedziale wiekowym 20 + o wypełnienie ankiety. Jest ona prosta, pytania łatwe i zrozumiałe, a wypełnienie nie zajmie Wam wiele czasu! Będę wdzięczny! :))

 

Link do ankiety!

 

http://www.ankietka.pl/ankieta/42740/opinia-klientow-dotyczaca-zadowolenia-z-uslug-oferowanych-przez-linie-lotnicze.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latam dużo ale mam nieodparte wrażenie że osoba układająca tę ankietę lata/latała mało lub wcale - taki mój PRYWATNY komentarz. ( czy ktoś zrozumiał pkt 8 ?? - dotyczy to wszystkich czy jakiejś wybranej linii ?? ) itd ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Buwi777 - ja Ci powiem, że to 8 pytanie to wymysł promotorki mojej córki. Córka lata spoko jak na swój młody wiek i ma o tym pojęcie, ale co ma zrobić, jak szanownej pani doktor pasuje takie a nie inne pytanie i tak ma być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Buwi777 - ja Ci powiem, że to 8 pytanie to wymysł promotorki mojej córki. Córka lata spoko jak na swój młody wiek i ma o tym pojęcie, ale co ma zrobić, jak szanownej pani doktor pasuje takie a nie inne pytanie i tak ma być.

Ale zapytaj córki - tak z ciekawości - kogo/czego tyczy to pytanie ( nr 8 ) :shock: :?: Jak Ona rozumie ten zestaw pytań/stwierdzeń ?? Konkretnej linii czy ogólnie wszystkich linii bo inaczej jest jak lecisz "normalną" linią a inaczej jak "tanią" :devil: :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście też wypełniłem.

Ale faktycznie przyłączam się do opinii buwi777.

Ta Pani dr chyba nigdy nie leciała samolotem.

Latam troche ale pyt 9 nie jestem w stanie wypełnić. :(

Tam nie ma liniii którą latam oraz nie ma pola aby dodać swoją linie.

FINAIR :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.