Skocz do zawartości

Zagi z halówki


Rekomendowane odpowiedzi

w padłem w posiadanie profili zagi chyba 12 o rozpiętości 1m

 

zdekompletowałem małego Edge-a

 

silniczek turnigy 2204-14T

regiel 10a

2 serwa hxt500

pakiet rhino 360 2s

 

orginalnie lotki i wiglety były z balsy zastąpiłem je depronem 3mm co mocno obniżyło wagę bo 25g to chyba sporo :D docelowo miało być w okolicach 150g z pakietem

 

pierwsze warzenie było obiecujące waga pokazała wynik w okolicach 137g

 

Dołączona grafika

 

po oklejeniu natarcia w 3/4 paskiem foli i przykryciu wyposażenia oraz małym wzmocnieniu żeby aż tak się nie wyginało waga pokazała 159,6g

 

szybuje bardzo ładnie ale po oblocie trzeba było dodać podkładki pod silnik bo za mocno zadzierała przy dodawaniu gazu

 

z podkładkami i farbą na spodzie wyszło 162,4g

 

Dołączona grafika

 

skrzydełko lata praktycznie samo :rotfl: bateria pozwala na 3 krotne wznoszenie z którego swobodny opad zajmuje około 4-5minut jak by trafić na komin to więcej

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Postaw mi kawę na buycoffee.to

z racji tego że to skrzydełko jest trochę za małe do lotów z kamerą zrobiłem nieco większe o rozpiętości 140cm z zachowaniem minimalnej wagi napędu profil zagi12 zwichrzenie 7mm na końcach

 

tak mniej więcej wygląda specyfikacja :mrgreen:

 

http://fwcg.3dzone.dk/?wing_span=140&root_chord=42&tip_chord=17%2C5&sweep_type=0&sweep=42&cg_pos=20&show_mac_lines=0

 

a tak okaz na żywo 8)

 

Dołączona grafika

 

Wagowo RTF z telemetrią wychodzi 426g przy powierzchni 4130cm2 i jest całkiem fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.