Skocz do zawartości

Konkurs ogłoszony przez Millenium Bank


jary14

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Tak jak pisałem Millenium ogłosiło konkurs - konkurs na najlepszą reklamę. Kolega podjął wyzwanie i oto, co mu wyszło.

 

http://www.youtube.com/watch?v=ZtRC6KzOI1U

 

Specjalnie nie skorzystałem z opcji oglądnięcia w okienku, ponieważ liczy się każde wyświetlenie = wejście na stronę, no i najchętniej ocena i komentarz. Szczerze mówiąc, uważam, że ta praca to faworyt, ale pomóc jej nie zaszkodzi :wink:

 

Tak więc, wchodźcie i komentujcie :) Niech Wam to w modelach będzie wynagrodzone :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Pewnie wyjdę na "tego złego", ale:

Pomysł ciekawy, ale:

- czas antenowy kosztuje, a 1:25 to wieczność, jak na reklamę

- brakuje mi tu lektora. Gdyby jakiś przekonujący głos chociaż czytał napisy, to reklama była by dużo lepsza

Moim zdaniem ta jest faworytem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zwróciłem uwagę na Twojego faworyta... tyle, że jego praca to typizna. Super zrobiona, ale jednak zwykła, taka jak milion innych w tv.

 

Mam nadzieję, że jury podejdzie do tematu mniej "praktycznie" niż Ty :wink:

 

Zwłaszcza, ze często tak jest, że firmy najpierw puszczają reklamę długą (full), a później kiedy ludzie już ją znają, to ją skracają. Widać stać je na to, żeby najpierw puścić tą "wieczność" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się chłopak napstrykał robiąc tą animację poklatkową. Gratuluję pomysłu i zaangażowania ale podzielam obawy dot. długości. Uważam jednak, że jest zdecydowanym faworytem i bardziej mi się podoba niż ta linkowana przez Adama ("30 sekund").

 

Swoją drogą animacja poklatkowa to nie taki zupełnie nowatorski pomysł - zastosował ją już Bank Spółdzielczy (chyba jeszcze jest emitowana). Ale pomysł na pewno świeższy niż pokazała większość konkurentów.

 

EDIT: jeszcze jedna myśl - w tym konkursie przecież nie chodzi o zrobienie reklamy, która będzie puszczana w TV tylko o promocję banku w internecie... YT to nowy sposób na prowadzenie kampanii reklamowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INFO OD TWÓRCÓW:

 

Owoc naszej pracy został wytypowany przez jury to finałowej 15.

Aktualnie mamy 5 miejsce co jest dużym sukcesem, ale zawsze może być

lepiej. Potrzebujemy mnóstwo głosów. Głosować może każdy 1 głos na 1

dzień z 1 komputera. Jeżeli ktoś ma więcej komputerów, niech głosuje ze

wszystkich. Wyślijcie link do znajomych, pokażcie rodzicom, niech pokażą

znajomym w pracy. Gdzie tylko się da. Chcemy by nasza ciężka praca nie

poszła na marne i została doceniona. Jesteśmy amatorami, a konkurencja

to profesjonalne studia reklamowe, które zatrudniają sztab ludzi.

 

Wystarczy, że wejdziesz na:

 

WWW.REKLAMA-MB.PL

 

i oddasz codziennie oddasz głos na reklamę z ''żółtymi buźkami'' i

napisem ''co dajemy?''

 

 

Pozdrawiamy

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.