Skocz do zawartości

Dwa fajne sklepy w sieci z ciekawą ofertą.


malinn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niedawno koledzy z forum podesłli mi ciekawe myślę linki.

 

W jednym z nich znalazłem fajny dlg w dobrej cenie 611zł (gdybym mial tylko wiecej gotówki eeehhh)

 

http://www.modelarz.vel.pl/glider/cms/index.php

 

 

W drugim myślę idealny model by zacząć przygodę z szybowcami. Model ma 1,7m i kosztuje 120zł. Cena wg mnie rewelacja i model wygląda naprawdę pożądnie(zbieżne końcówki , 2 x dźwigary i fajny kadłub).Zapowiada się nieźle.Nawet loty mu można wykonać. Można go zrobić w wersji elektryka co jest oczywiscie zaletą. Spora rozp. i170cm zapewni dźwiganie nawet ciężkiego napędu.

 

Myślę ,że to idealny model do nauki latania. Mam nadzieje, że niebawem będe jego posiadaczem i to właśnie ta konstrukcja pozwoli mi nauczyć latać moją dziewczynę.

 

Oceńcie sami:

 

http://www.sklepekspert.prv.pl/produkcja.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tak nawiasem mówiąc źle to ująłem. Bo silnik mam od skalenia za 33zł jednak na aku co bedzie trzymać go 20min w powietrzu z balastem minimum 500g to nie mam.

 

W konkursie udziału nie wezmę bo teraz mam problemy. Szukanie pracy ,przeprowadzka , no i nie mam gdzie mieszkać, dochodzi to tego jeszcze nieciekawe zdrowie.Wszystko na łeb mi się wali na raz :cry: . To więc problemy sporo dla mnie ważniejsze niż konkurs. Gdyby było inaczej napewno bym spróbował sił w konkursie. Jak pech to pech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.