Skocz do zawartości

Wybór pierwszego modelu samochodu Off-Road .


Rekomendowane odpowiedzi

Witam zainteresowałem się samochodami rc , ponieważ brakuje mi jakiegoś ciekawego hobby. Prosze o cierpliwość nie znam się wogóle na tym, próbuje przeszukiwać forum też.

 

Chciałbym kupić zestaw gdzie już wszystko będzie(może być nowy lub używany). Na ten cel mogę przeznaczyć maks. 700-800 zł.

Modelem będę jeździł głównie po lesie / drodze szutrowej / prowizoryczym torze Off-Road. Wolałbym napęd 4WD, chociaż 2WD też może być.

Nie zależy mi na takich rzeczach jak wygląd/prędkość/moc itd.

Modelem nie będę też skakał na kilka metrów i

będzie on przeznaczony do spokojnej jazdy ale nie zawsze :).

Przeglądałem różne fora i pomyślałem nad buggy ale prosze o wielką radę jakie kupić buggy i elektryczne czy spalinowe jak elektryczne jakie modele do tej sumy co podałem i tak samo z spaliwonymi jakie modele używane do tej kwoty. Prosze o linki do samochodów, prosze o rady na początek co i jak.

Oraz jak z serwisowaniem takich samochodów, części łatwo dostać czy trudno , jak oraz jak z trwałością takiego modelu co podacie bym nie kupił jakiegoś złoma :D z góry dziękuje i licze na waszą pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

1. Edytuj posty

2. HPI ma dobre wyroby, nie sądzę jednak, że dodają do zestawu nadajnik, powinieneś sprawdzić na ich stronie co wchodzi w skład zestawu. Nie jestem również pewny co do akumulatorów, czy są w zestawie.

W drugim przypadku kusi aparatura na 2,4 GHz, ale jakiej to jakości jest, to już trudno mi określić, radzę spytaj na forum, które Ci podałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. HPI ma dobre wyroby, nie sądzę jednak, że dodają do zestawu nadajnik, powinieneś sprawdzić na ich stronie co wchodzi w skład zestawu. Nie jestem również pewny co do akumulatorów, czy są w zestawie.

 

http://hpi.pl/samochody/terenowe-elektryczne/brama-10b jest to zestaw RTR, wszystko w nim jest :P

 

 

 

tutaj on na allegro

http://www.allegro.pl/item1090082520_hpi_brama_10b_nowy_100_gotowy_do_jazdy_fvat.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

To możne skusisz się na mojego XSTR [z uszkodzonym odbiornikiem] nowy można kupić za około 50 zł. Model jest zachowany w bardzo dobrym stanie. Spełnia wymagania początkujących modelarzy a nawet je przewyższa. Doskonale sprawuje sie na różnych

terenach i warunkach.

 

Nowy model kosztuje w granicach 400 zł ja ten model chce sprzedać za 300 zł + przesyłka

 

Mogę podesłać parę fotek jak chcesz ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje Lazerka sam go miałem i jest godny polecenia

http://www.auta-rc.pl/kyosho-lazer-p-1156.html

cena promocyjna a samochód wygląda jak nowy, oglądałem w sklepie :wink:

Jakością i mocą bije wszystkie elektryki w tej cenie

dokupisz pakiet i ładowarkę i możesz śmigać 50zł za Akumulator i 50 za ładowarkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KYOSHO jest dobre zająłem nim 8 miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski powiem więcej na oryginalnym silniku G20 kilkanaście osób za mną miało bezszczoty po 10 7,5 zwoi.

model dobrze się prowadzi i wybiera ładnie wyboje.

 

 

Jak chcesz to mój kumpel ma do sprzedania Tamiya DT-02 2WD buggy RTR jak coś to pisz na PM model posiada serwo apke acoms z odbiornikiem pakiet team orion 4500mAh i ładowarką

cena to ok 370zł + przesyłka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.