Skocz do zawartości

"słownik podstaw praktycznej elektroniki dla psów"


CezaryK

Rekomendowane odpowiedzi

Już widzę te gromy padające na moją osobę i instrukcje o funkcji "szukaj", ale co mi tam.

Przyznaję, że jestem niedouczony :oops: ale.... mam dobre chęci. :lol:

Za każdym razem gdy próbuję coś znaleźć wyszukiwarka zaczyna od: "A na początku była ciemność...." :rotfl:

Forum jest po to między innymi aby rozwiązywać nasze problemy. O ile chodzi o tematykę lotniczą i srticte modelarską to zapewne wszystko jest zrozumiałe. Inaczej rzecz ma się z elektroniką. Nawet próba przystępnego ujęcia tematu rozbija się o terminy ściśle z nią związane. Stąd mój pomysł aby w tej części forum powołać organ jak w temacie.

Liczę tutaj na wyjaśnienie różnych popularnych skrótów i łopatologiczne ujęcie jak coś praktycznie pomierzyć czy połączyć. Do modetratora prośba o połączenie rozsianych tu i tam wątków a dla studentów pomysł na dzieło życia czyli pracę magisterską o zadanym powyżej tytule ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.