Skocz do zawartości

Moje pierwsze własnoręczne przeróbki CD ;P


motyl

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Macie jakeiś doświadczenia w toczeniu ??

 

Jak z jednego mocowania zrobić gniazda pod łożysta na 2 końcach tulejki ??

 

J awymysliłem sobie zrobienie głębokiego otworu n a2 łożyska i wstawienie pomiędzy nie tulejki , która ma zabezpieczyć przez "zejściem się " łożysk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do noża to wiem :) jestem na etapie zakupu szlifierki, narazie bawie się na nowych nożach, a o ich jakości wole nie wspominac :P

 

Toś meni pocieszył teraz z tulejką zamiast 2h będe się bawił 4h bo ustawianie na zegar też troszke zajmuje :) ale spoko trzeba się namęczyć zeby efekt był dobry :)

 

 

 

PS. Jade po szlifierke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noże mam widiowe tylko ostrzenie tragedia :( szlifiereczke wczoraj kupiłem dzis jeden nóż wyostrzyłem :)

 

Mam też 2 stalki HSS 8x8 jeden koniec wyostrzony na wytaczak, a 3 pozostałe coś wyszlifuje z nich jeden napewno zdzierak drugi przecinak be ten widiowy tak średnio bierze :)

 

 

Co do suwmiarki to żona obiecała na imininy więc do 11.11 już niedługo :P

Jeszcze porządny zegar musze kupić i takei tam drobne rzeczy, no i oczywiście komplet gwintowników, narzynek rozwiertaków i wiertarke stołową, ale najpierw nowy samochód :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś się troszke pobawiłem tokarka :P

 

Wałek przetoczyłem z jednej strony później przekręciłęm go odwrotnie :) bicie było 0,30 troche zabawy z zegarem i ustawiłem na 0,01 :) myśle że to 0,01 to już nei przeszkadz aprzy naszych silnikach :)

 

teraz musze pomyśleć jak zrobić wyważartke to rotorów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.