Skocz do zawartości

Cześć


Tomek665

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Jak widać po lewej na imię mam Tomek.

Modelarstwem RC zajmuję się od kilku sezonów, choć uważam się raczej za pilota niż modelarza (wolę latać niż kleić) ale i z tym radzę sobie.

Latam głównie samolotami spalinowymi żarowymi, ale intensywnie myślę o benzynie.

Nie będę dokładnie modeli wymieniał bo to się zmienia.

W mojej okolicy jest nas 3 osoby tym zararzone. Mamy tu 18X120 metrów wywalcowanej i wygolonej łąki, w promieniu prawie kilometra nie ma domów ani słupów i niewiele niskich drzew.

Jest to około 20 km na zachód od Krakowa Pomiędzy miejscowościami: Nowa Wieś Szlachecka i Przeginia Duchowna (gmina Czernichów)

Sezon w pełni, lotnisko zadbane tak że zapraszamy ewentualne osoby z okolic z czymś latającym do nas. My też zaproszeniem nie pogardzimy jak się jakieś trafi. Prawie zawsze w niedzielę i czasem w tydodniu jesteśmy na lotnisku.

Pozdwawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witaj Tomku w naszej "bandzie". Widzę, że modelarze z Krakówka i okolic wreszcie się dokopali do tego naszego forum i zaczynają pokazywać swe lica i ujawniać zainteresowania.

Vide: "Buzi" zaraz obok Ciebie, którego także witam serdecznie. :D

Co do "lotniska", to ja także dysponuję "polem wzlotowym" /czasami także "upadkowym" :P / o wym. 24x100m położonym w granicach miasta, ale o tym możesz sobie ew. poczytać w wątku o "lataniu w Krakowie". Gdyby co, to także zapraszam na loty do mnie w normalne dni popołudniami, a w sobotę od rańca. W niedzielę staramy się spalinkami nie latać z uwagi na szacunek dla ciszy otaczającej moje pole :D i prawo innych do ciszy i spokoju. Szybowce i elektryki mają w niedziele wstęp na pole jak najbardziej otwarty. No i do rychłego osobistego spotkania, najpewniej na IV Pikniku Lotniczym, gdzie zamierzamy w kilka osób pokazać nasze "dzieła latające".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.