Skocz do zawartości

Wypadek skrzydełka FPV


ECO400

Rekomendowane odpowiedzi

No Panowie dzisiaj poszalałem nowym skrzydełkiem FPV, aż za mocno bo zaliczyłem ładnego dzwona...

urywek filmu:

 

 

 

Chyba padła kamera mimo że była zabudowana epp 20mm, bo dostała centralnie. Ucierpiał też pakiet no ale może uda się go odratować. Ogólnie siła uderzenia była tak duża ze skrzydło złamało się a połowie, a mówię wam że było na prawdę solidnie wzmocnione oraz oderwało się całe wyposażenie, które odleciało 3 metry dalej :-P

Przywaliłem na pełnym gazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witaj w klubie. Ja w tym sezonie też przywdzowniłem centralnie w latarnię stojącą obok boiska :D Miał być przelot obok, a perspektywa sprawiła że żle oceniłem odległości i tor lotu modelu.

W końcu musi być kiedyś ten pierwszy raz ;) hehe U mnie się kończyło na wymianie części silnika. No i ten dźwięk, jak by ktoś młotkiem puknął w dzwon ;] haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.