Skocz do zawartości

Cześć.


qbol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich modelarzy. Nazywam się Kuba mam 29 lat, mieszkam w Opolu. Cieszę się że znalazłem takie forum w internecie, to prawdziwa skarbnica wiedzy. Jestem początkującym modelarzem RC, wcześniej sklejałem modele z Małego Modelarza, ale to stare dzieje. Na swój pierwszy model wybrałem Tiger Trainera 40, zamówiłem też radio Spektrum DX6i. Modelami latającymi interesowałem się od zawsze, ale jakoś nigdy nie wiedziałem jak się do tego zabrać. Od niedawna mam szwagra, który mieszka za oceanem i jest konstruktorem samolotów bezzałogowych no i jest zapalonym modelarzem. On mnie do tego przekonał, chociaż bariera językowa jest utrudnieniem to i tak znajdujemy wspólny język :) Swój model planuję odpalić na wiosnę, po treningach na symulatorze. Mam wielką prośbę, jeśli czyta to ktoś z Opola lub okolic, to chętnie nawiążę kontakt, przydadzą się wszelkie wskazówki, zarówno przy budowie jak i odpaleniu i oblocie mojego trenerka. Tymczasem zajmę się studiowaniem forum i zdobywaniem wiedzy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.