Skocz do zawartości

kadłub laminatowy - gdzie kupic


Mareq

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Czesc. Trudno bedzie znaleźć Ci kadlub do takiej malej makiety. Firma Modellot oferuje kadluby do jantara, ale min 3 m, to samo modelmaking. Blejzyk ma w swojej ofercie Piarata - 1,5 m, to moze sam kadłub tez jest na sprzedaz. W art hobby nic makietowego nie znajdziesz. Nie jest tak kolorowo z malymi makietami, wiem bo sam tez troche szukalem.

 

W modele sklaep mozna tez kupic kadlub do Sky-Lady (od takiego zestawu dla poczatkujacych) - za 50zl, wyglad makietowy, cos ala junior. Tylko nie wiem czy on nie jest z jakiegos tworzywa i rozpietosc mala - jakies 130 - 150 cm.

 

Nic innego nie znalazlem :(

 

Edit - zobacz na stronie

 

http://www.model-fan.com.pl/index.php?d=katalog&k_id=25

 

Jest kadłub do foxa i pirata. Do foksa drogi, do pirata za 99 pln. Mysle ze ciekawa opcja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie ewentualnie moge pozbyc kadluba do Foxa wraz z oszkleniem. Wstepnie poszpachlowany. Do tego fornir na skrzydla, dosc duza dokumentacja. Nie wiem tylko jak z przesylka ew. gdyz ja wyjezdzam jutro z rana, a nie mam takiego kartonu, wiec musialbym poprosic o wysylke brata lub rodzicow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.