Skocz do zawartości

Jakie śmigło dobrać


NeK6683

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Posiadam silnik Mystery D2632-3000 lecz nie wiem jakie będzie najlepsze śmigło do tego silnika model waży ok 1kg ( sam akumulator waży 0.5 kg ale to NiMh ) i nie wiem jakie będzie najlepsze. Prosiłbym od razu jakieś propozycje kołpaków (chyba tak się te mocowanie nazywa) do niego. Posiadam aktualnie śmigło z zestawu z modelem ( nie znam jego wymiarów itp )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Mam zamiar zakupić lepszy silnik w przyszłym roku a dokładniej ten: http://allegro.pl/bezszczotkowy-silnik-lotniczy-3f-c3536-aeolian-i1357904976.html

lecz na razie muszę sobie poradzić z Mystery'm. Zakupie te śmigło co Pan podał. Lecz co z kołpakiem ( mocowaniem ) do niego D2632 ma ośkę 2.3 mm więc ciężko będzie dopasować jakiś. Obecnie mam prowizorycznie zamontowane śmigło z otworem 3mm na tą oś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek9932, no nie do końca za rok miałem na myśli 2011 tak Luty Marzec a, co do chińskich silników to może jakiś link do takiego sprzęty bo nie jestem na tyle zaawansowany w modelarstwie aby rozpoznać taką różnice.

Cimek, dokładnie ;) pakiet od samochodu 7.4V widoczny na moim awatarze. Rozglądam się za pakietem Li-Po lecz z ładowarką gorzej.

 

Przed świętami nic nie kupię do modelu bo wiadomo prezenty trzeba skołować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.