Skocz do zawartości

Podłączenie laptopa do TV


JarekF

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Poszukuję opini i info od kogoś kto wie jak podłączyć laptopa do TV.

Chodzi mi o podłączenie pod normalny telewizor z gniazdem SCART.

Czy są specjalne kable do tego celu. Z jednej strony wtyczka komputerowa, lub USB, a zdrugiej SCART.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety o ile mi wiadomo w takiej konfiguracji nie podłączysz łapka do tv bo te gniazdo vga to jest wyjście na monitor, rzutnik i tym podobne,. pozostaje jeszcze pytanie czy chcesz to podłączyć żeby zgrać jakiś program z tv czy żeby telewizor robił za monitor.

jeżeli to drugie to będzie to wykonalne natomiast jak te 1 to raczej nie. niech się ktoś z informatyków wypowie ale takie moje danie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poszukuję opini i info od kogoś kto wie jak podłączyć laptopa do TV.

Chodzi mi o podłączenie pod normalny telewizor z gniazdem SCART.

Czy są specjalne kable do tego celu. Z jednej strony wtyczka komputerowa, lub USB, a zdrugiej SCART.

http://allegro.pl/podlacz-tv-do-pc-konwerter-vga-dsub-euro-hit-i1352820387.html

 

tylko to moze być kiepawa jakość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety o ile mi wiadomo w takiej konfiguracji nie podłączysz łapka do tv bo te gniazdo vga to jest wyjście na monitor, rzutnik i tym podobne,. pozostaje jeszcze pytanie czy chcesz to podłączyć żeby zgrać jakiś program z tv czy żeby telewizor robił za monitor.

jeżeli to drugie to będzie to wykonalne natomiast jak te 1 to raczej nie. niech się ktoś z informatyków wypowie ale takie moje danie.

Chcę, aby TV robił za monitor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.