Skocz do zawartości

Kalendarz zawodów 2011


aimeiz

Rekomendowane odpowiedzi

no to robi się coraz gęściej :D

 

na forum ACES pojawiła się taka informacja"

 

cytat:

 

Witam, po długich konsultacjach i weryfikacji kalendarza...

Zgłaszamy chęć zorganizowania I Bitwy o Radom ESA WW1 i WW2 w terminie 10 lub 11 września 2011 roku.

 

Kontakt: Łukasz Toczewski -> tochy[at]interia.pl

 

Pozdrowienia od Eskadry HUNTERS

 

myślę że celowym by było, aby uniknąć problemów z terminami zaglądać na to forum, jakby nie było oficjalne forum kombatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaglądam, zaglądam, dlatego napisałem 4.09 :lol2: ale można negocjować...wrzućmy propozycje do powiedzmy końca roku i może wtedy sie wykrystalizuje jakis grafik.

Co do forum ACES to tam nie ma linku do kalendarza Aimeiza z resztą nie wiem już gdzie mam pisać :? ale tam tez sie ogłoszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku.

Link do kalendarza zawodów masz na samym początku tego tematu. Trzeba kliknąć słowo "tutaj"

Generalnie postulujemy, aby o zawodach kombatowych, wszelkiej kategorii pisać i ogłaszać na kombatowym forum www.aircombat.pl. Jeśli organizator niama tam konta, to prośba o email do basia.boboli@gmail.com i/lub aimeiz@o2.pl to uzupełnimy kalendarz.

Generalnie śledzimy forum aircombat i jak jakaś zapowiedź imprezy kombatowej pojawia się gdzie indziej to możemy czegoś nie zauważyć.

 

Oczywiście niema problemu, aby rozgłaszać informacje o zawodach na wszelkich możliwych forach, choćby w celu pozyskania widowni czy zaqwodników, ale źródłowa informacja powinna być na forum kombatowym w temacie:

Zapowiedzi zawodów aircombat

 

To powinno uporządkować komunikację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.