Skocz do zawartości

Depron - materiał mocny jak stal!


Diakon

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyny porządny materiał, jaki mam do budowy modeli latających to depron. Już co nieco o nim wiem, o jego wytrzymałości, łątwości łączenia, etc 8) , i powinienem powiedzieć, że jest to super materiał (ciekawe czy jego producenci spodziewali się, że znajdzie on zastosowanie w modelarstwie).

Zrobiłem kilka samolotów z niego, mniejszych i większych. Czy to rzucam po pokoju, czy na dworze - są kuloodprne. Mogą nurkować i uderzać, obijać się o przeszkody - i nic!

Nawet mój wolnolatający Zefirek, który przeżył kilka poważnych uderzeń, wygląda na ledwo uszkodzony. Ale po kilku uderzeniach, pojawiły się poważne pęknięcia. Myślę - no chyba po modelu, ale dam mu jeszcze szansę. Wracam do domu, biorę polimera, i po kłopocie :) !

Tak pękł on już kilka razy, ale zawsze wszystko da się naprawić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Postaw mi kawę na buycoffee.to

prawie wszystkie moje modele tak latały(tzn.wszystkie moje kleje :D)niestety,gurnopłat był najlepszy ale skończył na drzewie(tego dnie już miał około 15 lotów za sobą)i to na samym czubq zdjeli go ale z modelu nic nie zostało.gdyby silniki były takie mocne jak moje modele,to by mi sie gwinty nie krzywiły od czasu do czasu i nie łamały zębatki(w elektrykasch oczywiście)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.