Skocz do zawartości

Czy ktoś potrafi wgrać softa???


GregorianR

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie jak w temacie! próbowałem zmienić softa w SE k750i na W800i i coś poszło nie tak :oops: i teraz nie mogę włączyć komórki, ani jej ładować! po podłączeniu do komputera wyskskuje że urządzenie ma awarię! Zna się może ktoś na tym? Teraz przez własną głupotę muszę się męczyć ze starą motką, której przy siadaniu antena wbija mi się pod żebra- MASAKRA :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Własnie przed chwilą próbowałem przez program SEUS ze strony producenta i nic! Muszę jeszcze spróbować wgrać resta przez fara ale nie zabardzo wiem jak! podobno bez tego kom nie chce się włączać! Najgorsze jest to że nie mogę zainstalować sterowników bo wyskakuje komunikat że nie mozna znaleźć lepszego oprogramowania niż te które jest zainstalowane! a jak wchodzę w sterowniki to jest napisane że nie zostały żadne załadowane! Nie wiem już o co chodzi! Siedze od 11 i nic si.ę nie poruszam do przodu. Zostaje chyba oddać do naprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedynym sposobem mi znanym (3 lata w serwisie gsm) jest klusz setool

 

a tam jedynym. kilka innych sprzetow tez to naprawi.

 

 

GregorianR samym kablem juz raczej nic nie zdzialasz. musisz pojsc do komisu/serwisu i ci zrobia. zaznacz jednak od razu ze to 100% wina softu bo sam spiepszyles. jak nie powiesz a goscie beda ciency to ci zaczna plyte glowna ryc i juz nigdy fon nie zadzala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zaniose to ja powiem co i jak! Telefon i tak już stracił gwarancję jak go rozkręciłem chcąc wymienić buzer ale się oczywiście nie udało! jak leciała MP3 to coś trzeszczało ! przedmuchałem go w pracy zbyt wysokim cisnieniem! Skutek taki trzeszczy dalej a do tego ledwo słychać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli powoli i cos się rusza do przodu! zainstalowałem na nowo sterownik flash usb i mogę działać na nowo, czyli wszystko od początku! Nie wiek jak to będzie ale później się jeszcze troche pomęcze! Nie musi to już być W800i :D wystarczy mi taki jaki był wcześniej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak obeszło się bez serwisu 40 zł w kieszeni(będzie nowy silniczek) :D kilka godzin na necie forum SE i pomogło! Zaktualizowałem poraz kolejny telefon programem SEUS i telefon przebudził się! Wszystkie dane utracone! Moze powiecie, że jestem głupi ale ciągnie mnie żeby spróbować jeszcze raz :crazy: ale jeszcze się zastanowie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.