Skocz do zawartości

[P] Planów PZL - 110 Koliber


madrian

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem się do wiosny spróbować zmierzyć z tą maszynką znaną jeszcze z dzieciństwa.

Niestety okazało się, że krucho o plany. Tak do Kolibra, jak i do oryginalnej Socaty Rallye, której jest wersją licencyjną.

 

To co mnie interesuje najbardziej to przekroje kadłuba. Mam kilka rzutów 3D, różnych wersji i sporo zdjęć, ale przekrojów kadłuba nie udało mi się znaleźć.

Posiada może ktoś coś podobnego w swoich zbiorach?

 

Patrząc na posuchę sieciową w tym temacie, podejrzewam że raczej będzie krucho.

Ale nadzieję zawsze można mieć. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

 

No niestety z przykrością informuję, że bedzie powazny problem.. Ja miałem przeprawę z Krukiem.. Jeśli chcesz, to prześlę Ci skany IOT (Instrukcji Obsługi Technicznej) tam są dokładne wymiary poszczególnych części kadłuba wraz z punktami niwelacyjnymi. Łatwo na podstawie tego ustalić wręgi..

Jest jeszcze sposób bezpośredni.. :)

- Musisz zadzwonić do EADS i poprosić o udostępnienie rysunków :) Jak będą mieli dobry dzień, to pomogą.. Sprawdzone ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie skorzystam ze skanów.

Gdybyś mógł podesłać paczkę, lub jeszcze lepiej jakieś linka do serwera typu megaupload czy Speedyshare, skad by można spokojnie zassać to byłbym wdzięczny.

 

ohmadrian@gmail.com

 

Spróbuję porozumieć się z producentem. Może trafię na dobry dzień i coś podeślą.

Dziękuję. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.