Skocz do zawartości

Którą ładowarkę wybrać?


Miłosz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zdecydowałem się na imax'a b6 tylko teraz na którego?

Na tego? http://www.hobbycity.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=5548

 

Czy jednak lepiej brać z wbudowanym zasilaczem? Tego http://www.hobbycity.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=6478

 

Czy te łądowarki różnią się czymś, oprócz zasilacza? Którego lepiej kupić? Jakie ma opinie wśród Was ta 2 opcja?

 

Proszę o pomoc w wyborze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madrian, bez przesady, ładowarka zasilana jest z 100-240V, więc wystarczy zwykła przejściówka od ruskich, sam takiej używałem do laptopa.

 

 

Miłosz, to różnica ok. 50 zł, wydaje mi się że za tyle można już kupić wystarczający zasilacz do takiej ładowarki, na polskie gniazda - bez bawienia się wtyczkami. No chyba że zależy Ci na tym aby mieć 2 w 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłosz, Ze zdjęć wynika że ma przewód sieciowy na nasze gniazdka.Czy się opłaca? to już musisz sam zdecydować. Cena dobra,wbudowany zasilacz. Jesli kupisz tą bez zasilacza trzeba go dokupić-cena wyjdzie podobna jak tej z zasilaczem , jednak więcej kabli-dochodzi dodatkowe urządzenie. Do tej z Allegro będzie konieczna przejściówka z T-Deans na XT60 albo od razu przerobić kabelki. Producenci pakietów odchodzą od standardu T-Deans (przynajmniej Turnigy-nie wiem jakie pakiety Ty będziesz stosował). Jak zamówisz z HK będzie prawie ta sama cena , około 63$ z wysyłką -nie opłaca się, no chyba że zamawiałbyś większą ilość rzeczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.