Skocz do zawartości

Czy Gws To Dobra Aparatura na początek


Kssws

Aparatura  

47 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Aparatura

    • TurningyX9
      42
    • Gws
      5


Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tunigy mi niepolecjaom modelażę

Którzy? Zaraz im polecimy Iwana... :twisted:

Jeżeli masz do wyboru aparaturkę HK i Turnigy 9x, to Turnigy deklasuje GWS-a, pod każdym względem.

 

Żadna nie jest wyborem idealnym dla zaawansowanego modelarza, ale na początek może być.

I lepiej mieć normalną aparaturę komputerową, niż pseudoudawaną. Nawet jak jest nie najwyższej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc kupuj zobaczymy ile ci ta świetna aparatura podziała o ile w ogóle bedzie działała jak przyjdzie bo i to jest bardzo prawdopodobne, wystarczy zerknąć w ostatni dodany temat w dziale ''aparatury rc''.

 

Edit do ankiety dodaj jeszcze ''żadna z nich'' zobaczymy co wyjdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do RWD 5 CO LEPSZE DO JA NIEBENDE JEJ ZANICZSZAŁ I CZY CZĘĆI SĄ ŁATWO DOSTEMPNE DO OBU

Wybacz, ale gdybyś był moim dzieckiem, po takim zwróceniu się do kogokolwiek, miałbyś poważne problemy z siadaniem przez kilka dni.

 

Po pierwsze - NIE KRZYCZYMY!!! A pisanie dużymi literami oznacza krzyk.

Po drugie jeżeli jesteś Polakiem, to pisz po polsku. To jest forum, a nie czat na WP. Masz choćby i tydzień na przemyślenie i napisanie każdego postu. Jest czas sprawdzić pisownię, jeżeli nie jesteś czegoś pewien, przeczytanie tego co napisałeś i sprawdzenie poprawności. Masz nawet czas na to, żeby zawołać mamę i spytać się czy napisałeś dobrze.

 

Dlatego nie będą tolerowane tego typu posty jak powyższy.

 

Po trzecie, nie zachowuj się jak dzieciak, któremu nie chcę dać cukierka i tupie nogami na ulicy. W tej chwili 80% osób wskazuje na Turnigy. Masz problem ze zrozumieniem tych wyników? To mocno przeważająca większość. Wiemy o czym piszemy iw najlepszym TWOIM interesie podajemy ci lepszy wybór, żebyś nie tracił pieniędzy.

 

Przykro nam, że nie chcemy ci zarekomendować tańszego chłamu, który sobie upatrzyłeś jako bardziej błyszczącą zabawkę.

 

Gdy piszemy, że ta aparatura Turnigy 9x będzie lepszym wyborem niż druga, pod każdym względem. To będzie lepsza TAKŻE do RWD-5, szybowca, śmigłowca czy automatycznego młotka walącego po głowie.

 

Masz problem ze zrozumieniem tego? Mogę to napisać wolno i powoli, z szerokimi odstępami między literami, żeby się lepiej czytało.

 

Przykro mi, że tak musiałem cię zestresować, ale jestem przeciwnikiem bezstresowego chowania dzieci. Mogą sobie politycy mówić co chcą, ale potężny klaps w miękką część ciała potrafi zdziałać cuda z większością problemów wychowawczych.

 

Poza tym jest to dla ciebie lekcja, że jak tatuś oszczędza na klapsach, to później wlepią je obcy ludzie, ale będzie boleć o wiele bardziej.

 

A teraz - Chcesz być modelarzem? Zachowuj się jak na modelarza przystało. Cierpliwie i spokojnie przeczytaj wyniki ankiety. Skończ ten durny temat, czy lepsza zabawka A czy B - tę informację już dostałeś, nawet jak nie jest zgodna z twoimi oczekiwaniami.

I weź się za robotę. Reszta to twoja decyzja i to ty będziesz żył z jej konsekwencjami.

 

Zostałeś ostrzeżony. Potem strzelamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do RWD 5 CO LEPSZE DO JA NIEBENDE JEJ ZANICZSZAŁ I CZY CZĘĆI SĄ ŁATWO DOSTEMPNE DO OBU

Wybacz, ale gdybyś był moim dzieckiem, po takim zwróceniu się do kogokolwiek, miałbyś poważne problemy z siadaniem przez kilka dni.

...

 

 

Zostałeś ostrzeżony. Potem strzelamy...

Nic dodać, nic ująć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.