Skocz do zawartości

HobbyKing - problem z przesyłką


skidan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam na swoim koncie ponad 20 przesyłem i wszystkie docierały do mnie o 5 (rekord) do 8 dni roboczych. Wszystkie wybierałem jako przesyłki lotnicze rejestrowane.

Ostatnie zamówienie z 27.01.2011 nadal nie dotarło do mnie.

Sprawdzałem Track&Trace w firmie Swiss Post :

 

Date Time Status Processed by Notes

Sat 29.01.2011 12:19 Mailed Swiss Post SINGAPORE

Sat 29.01.2011 12:19 Arrival at border point of country of mailing Swiss Post SINGAPORE

Sat 29.01.2011 14:14 Departed transit country Swiss Post SINGAPORE

Sat 29.01.2011 14:14 Departure from border point of country of mailing Swiss Post SINGAPORE

Fri 04.02.2011 09:56 Mailed 8059 Zürich 59 Ausland

Mon 07.02.2011 13:31 Arrival at border point of country of mailing CH-8010 Zürich 1

Mon 07.02.2011 13:31 Departure from border point of country of mailing CH-8010 Zürich 1

 

Wychodzi na to, że od 07.02.2011 moja paczka znajduje się w Zurich'u. Napisałem w czwartek maila do firmy SwissPost z prośbą o informację gdzie jest obecnie moja przesyłka i kiedy dotrze do mnie, ale nadal bez echa.

Czy mieliście taki problemy z przesyłką ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłem na Celny przed godz 11 . Sprawdziłem paczkę , bo dostałem papiery ze doszła uszkodzna a ze model 2,2m i kosztwał prawie 800$ wiec mysle sobie - za gruz nie bede placił. No i o godz 11 juz było za poźno bym odebrał dzis. Stoi obok jakis azjata a babeczka z celnego mu mowi -(po polsku, przeliterowując kazdy wyraz, dokładnie , nawet bardzo) ze jak zaczeka to dzis, a jak nie to wyslą, a koles jak się nie trudno domyslec nie rozumiał nic. Dobrze ze angielski rozumiał, wiec mowie jej ze ja mu przetłumacze. Ucieszył sie, i zaczekał ......za chwilę ta sama babeczka do mnie " wie Pan co, moze się uda jednak zalatwic i tą Pana paczkę" ..... po 20min pakowałem juz pake do vana. Mozna ? Oczywiscie ze mozna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam już prawi miesiąc na paczkę. To jakiś kiepski żart.

Na maila nie odpowiedzieli. Postanowiłem zadzwonić, a tam pani mówi mi, że nie ma pojęcia gdzie jest moja paczka bo Swiss Post in Poland nie zajmuje się przesyłkami, nawet nie ma pojęcia gdzie mnie skierować. :twisted: :twisted: :shock:

?????? co teraz ???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Mam podobny problem z paczką realizowaną przez Swiss Post która idzie już prawie trzy tygodnie... Teraz mam pytanie: po jakim czasie od złożenia zamówienia mogliście sprawdzić Track & Trace wpisując numer paczki na ich stronie?? Bo ja do tej pory wpisuje swój numer i nic...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.