Skocz do zawartości

Aparatura za ,,przystępną'' cene :D


leito1610

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu miałem to radyjko,niema nawet rewersów , sprzedałem bodajże za 60 zł....

 

a tu patrze...

 

ale cena ,i do tego jeszcze kwarce trzeba dokupić :rotfl:

 

 

http://allegro.pl/aparatura-g-t-model-4-kanalowa-z-odbiornikiem-6ch-i1522160054.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady... przy dziesiątkach jak nie setkach tysięcy aukcji trudno wszystko zauważyć.

 

Poza tym, trudno wymagać, aby pracownicy allegro znali się na wszystkim :) A cenę wybrać każdy może jaką chce, byle produkt był opisany prawidłowo i był umieszczony w prawidłowej kategorii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Kiedyś na aledrogo kupiłem auto na firmę ( faktura VAT ),

po trzech dniach odebrałem zapłaciłem i wróciłem do siebie.

Wystawiłem pozytywa a za parę dni przychodzi komunikat z alegro " sprzedający wystąpił o zwrot prowizji od transakcji " :?: ,telefon sprzedawcy głuchy.

to ja skan faktury i wysyłam do alegro plus pare zdań wyjaśnienia.

 

a najlepsze teraz :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

 

otrzymuje emeil z alegro " faktura nie stanowi dowodu zawarcia transakcji i oni zwracają prowizje sprzedającemu a mnie krają karą za nie wywiązanie się z transakcji " :?: :?: :?:

Na następny emeil nie otrzymałem odpowiedzi.

Widocznie trafiłem na pracownika któremu takie postępowanie odpowiadało i postępował w/g zasady czy się stoi czy się leży to wypłat się należy :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.