Skocz do zawartości

Model zawisł na drzewie? Mogę się tym zająć.


Gandi01

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jestem doświadczonym arborystą od kilku lat zajmującym się pracami na drzewach technikami alpinistycznymi.

Ostatnio miałem kilka zleceń na zdjęcie modeli z drzew więc może komuś się przydam z tego forum.

Zlecenia wykonuję w godzinach popołudniowych i wieczornych praktycznie 7 dni w tygodniu.

Pracuję w Warszawie, jeśli mam gdzieś dojechać dalej to jest to dodatkowo płatne.

 

505822338

Krzysiek

 

Jeśli bym nie ddbierał (a jak pracuję zazwyczaj tak jest) to proszę napisać smsa z prośbą o kontakt wtedy oddzwonie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawałek topora i model na ziemi :wink:

Obrazek

No proszę! Prawie klub mamy. Postuluję założyć dział "Drwale" o technikach odzyskiwania modeli z objęć flory rodzimej i mniej rodzimej... :twisted:

 

A tak z ciekawości, drzewo poszło do kominka czy na deski do tartaku? Bo szkoda by było, jakby zgniło w lesie... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" drzewem miejmy nadzieje żart,"

Przykro mi ale to nie był żart.

Ok 15 do 20 minut machania toporem strazackim. Wyręczyłem drwali, ten las prawie nie istnieje miesiąc po tym wydarzeniu las przestał istnieć i wiedziałem wcześniej o tym od p.leśniczego który zreszta asystował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze inni oblewają benzyną drzewo (ale już nie długo bo ciągle tanieje i nie każdego będzie stać) i podpalają :devil: Metoda ta niestety jest obarczona poważną wadą, wraz z drzewem płonie model, a może i pół lasu. A jak ktoś woli większe hardkory to zawsze można zabrać ze sobą kijek i kiełbaskę żeby nie nudzić się czekając na policję i staż porażą :rotfl: ha ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopak wyciąga do Was/Nas pomocną dłoń w trudnych sprawach a wy tu jeszcze polewkę sobie z tego robicie. Co jak model spadnie na 60-letniego dęba na skraju poszczy kozienickiej? Leśniczy czuwa, za nielegalne wycięcie grzywna lub #, pierwsze gałęzie dopiero 7metrów nad ziemią, a najbliższe siedlisko bobrów jest za 100km?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.