Skocz do zawartości

Koniec z Tym pięknym hobby :/


Cimek

Rekomendowane odpowiedzi

Nooo Koniec ,a dlaczego? Szedłem jak codziennie na lotnisko popołudniu... Gdy szedłem przez chodnik auto mnie potrąciło ,wszystko mi z ręki wyleciało (odleciało) prosto pod samochód który jechał z przeciwka... Aparatura dosłownie została rozjechana, model wpadł pod koła drugiego samochodu, a co ze mną? Na szczęście się nie stało... Szkoda sprzętu ,aczkolwiek co zrobić... Przesiadam się na znaczki... Powodzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kurcze... i to na początku miesiąca, ładna pogoda coraz bliżej.

Nie poddawaj się, zawsze możesz zarobić np. na roznoszeniu ulotek itp. :roll:

 

Może ochłoniesz i okaże się, że nie jest tak źle ?

 

Szkoda nadajnika, niedawno go chyba kupiłeś? No grunt, że Tobie nic się nie stało...

 

Zawsze możesz kontynuować hobby z tańszą aparaturą.

Przemyśl to, szkoda kończyć z tym hobby.

 

Zawsze na początku kwietnia coś się musi niedobrego wydarzyć :roll: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz kolego nawymyślaj ile cię to kosztowało to cacko co ci rozjechali, twoje straty moralne, ile pracy włożyłeś żeby wszystko chodziło jak w zegarku.

 

Niech ubezpieczenie pokryje twoje koszty jak dobrze zagadasz to kupisz nowy sprzęt i jeszcze ci zostanie.

 

Wyobraź sobie, że idzie fotograf z lustrem i drogimi szkłami warte np. 30tyś. i ktoś mu to rozjedzie, myślisz żeby darował? Na pewno nie.

 

Ty też nie daruj, odkup sprzęt i lataj dalej.

 

Powodzenia i uważaj bardziej na ulicy, bo życia się nie da odkupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo Koniec ,a dlaczego?

To ja mam podobnie. Ponieważ moje tematy i opisy nie cieszyły się zainteresowaniem - malo tego wzbudzały uzasadnione podejrzenia, że to oszustwo i ściema tak więc również bardzo drastycznie rozważam możliwosc zakończenia działalności...

 

No tak macie rację przecież to 1kwietnia :rotfl: Jednak prawda jest zupełnie inna - słyszeliście o pozarze na lotnisku w Pruszczu Gdańskim ? To już wiecie co międzyinnymi sie spaliło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.