Skocz do zawartości

Silnik Super Tigre G51 RING - GAŚNIE


arti05051971

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie potrzebuje waszej pomocy !!

Jestem w posiadaniu Silnika 2T. Super Tigre G51 RING i mam z nim problem a mianowicie chodzi mi o to że silnik gaśnie po około 30 sek. jak model skieruje prostopadle w dół.

Nadmieniam że silnik dotarłem tak jak przewidywała instrukcja - wyregulowałem wysokie i niskie obroty , silnik pracuje zadowalająco w pionie i poziomie, ładnie wchodzi na obroty, po szybkim otwarciu przepustnicy gazu , wolne obroty są zadowalające, lecz gdy skieruje go do dołu po 25 - 30 sek. gaśnie - co może być przyczyną ?

A jeszcze jedno podłączenie silnika do zbiornika jest prawidłowe ...

Z góry dziękuje za pomoc ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lecz gdy skieruje go do dołu po 25 - 30 sek. gaśnie - co może być przyczyną ?

A jeszcze jedno podłączenie silnika do zbiornika jest prawidłowe ...

Nic.. wszystko jest w porządku.

 

Ssak w zbiorniku paliwa penetruje tylko tylną strefę zbiornika. Gdy opuścisz dziób do dołu ssak znajduje się wówczas w najwyższym punkcie w zbiorniku. Paliwo grawitacyjnie opada do dołu no i.... brak paliwa lub jeśli nawet jest to może to doprowadzać do zalania silnika.

 

W locie ze względu na zupełnie inną dynamikę nie jest to niebezpieczne. Silnik ma prawidłowo pracować w pionie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.