Skocz do zawartości

Jak wygląda kołek do gumy do holowania modelu f3j/m ?


GiulioN

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, o to jak wygląda typowy wbijany do ziemi kołek do mocowania gumy do holowania modelu f3j/m ?

 

Model szybowca ma 2m rozpiętości, a guma jedna jest kupiona prawdziwa modelarskaz HK, a drugi zestaw mamy zrobiony z gumy do mocowania plandek w przyczepach tak na oko o średnicy powyżej 10 mm.

 

 

Mamy dwa zestawy gum i reszty holu, ale nie mamy pojęcia jaki wykonac do nich kołek do wbijania do ziemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kup sobie kołek do palikowania psów - wkręt . Sprawdza się doskonale.

 

Ja kupiłem taki;

 

http://allegro.pl/przerwa-w-treningu-wkret-do-palikowania-dla-psa-i1512801002.html

 

ale sporo taniej i kilka lat temu za 3,99zł

 

tu większy wybór:

 

http://www.twenga.pl/dir-Zwierzeta,Psy,Wkret-do-przywiazywania-psa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze strzały byly oparte na pręcie fi8mm 1m długości. Tego samego dnia, po lotach, trafiłem na informacje ze na zawodach/pikniku podczas strzału modelu pręt wyskoczyl z ziemi i zabil osobę w poblice... Od tego czasu montuje Naped moto w szybowcach a hol praktycznie nowy, jest na sprzedaz. Guma 8mm, 30m +100 m żyłki. Jak bys chcial to pisz na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Defektyzm?-a co to takiego?

Chyba chodziło o defekt.Nie wiem czy jest słowo defektyzm.Autorowi tekstu chyba chodziło o defekt, czyli uszkodzenie.Chodzi o to żeby nie siać paniki o to że pręty od namiotu czy podobne rurki, pręty są wadliwe i nie warto z nich korzystać. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.