Skocz do zawartości

Ahoj podniebne oszołomy!!!


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam serdecznie zarówno znajomych jak i tych którzy widzą mnie po raz pierwszy (a jak wyglądam widać na załączonym obrazku) :P

 

Dobrym zwyczajem jest rzucić na początek słówko od siebie, co niniejszym czynie.

 

Otóż mam dwie wady:

1. Chroniczny brak czasu

2. Ciągle opowiadam o tym, co bym robił gdybym w końcu miał trochę tego czasu.

 

Zatem jak już się domyślacie staniecie się niechybnie ofiarami moich rozważań odnośnie punktu 2, rzecz jasna na gruncie modelarskim.

 

A z racji tego, że właśnie dostałem swoją wymarzoną pracę (lecz niestety słabo płatną) i codziennie muszę udowadniać szefowi ze zatrudnienie mnie było najlepszą rzeczą jaką w życiu uczynił), czasu jest coraz mniej wiec i teoretyzować jest o czym.

 

Zawodowo jestem elektronikiem\robotykiem, kiedyś zawodowo muzykowałem. W wolnych chwilach jem i śpię.

 

Mam pier.... znaczy się fioła na punkcie trzech samolotów: B-2 Spirita, A-10 Thunderbolta, RQ-1 Predatora. Zrobiłbym..... gdybym miał więcej czasu.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Gość Anonymous

Dziękuję za ciepłe przywitanie :mrgreen:

 

W życiu nie zgadnę gdzie pracujesz i po co Ci ten strój :D

Czyżbyś ręcznie lutował tranzystory w Pentium, czy co tam teraz jest na taśmach produkcyjnych :lol:

Wygrał Pan bezprzewodową żarówkę stereofoniczną firmy Osikam :P Nagrodę wyślemy SMSem :lol:

A tak serio to Hubercie strzeliłeś w 10. Pracuję w czymś co nazywają obecnie "Polską doliną krzemową". Na razie jeszcze nie projektuje struktur, bo jestem za krótki, ale w przyszłości - kto wie?? Póki co zajmuje się pomiarami. A zdjęcie pochodzi z tzw. cleanroomu, gdzie obowiązuje (któraś tam) klasa czystości, stąd ten dziwny strój.

 

Jak tam ośki od CD-ków i panewki ? Zagospodarowałeś ten złom ? Udało się z niego coś wyskrobać ?

Zagospodarowałem, a jakże :D Szef zadowolony 8) Jeszcze raz wielkie dzięki :wink:

 

Odezwij się my cały czas walczymy z UAV takim czy innym :wink:

Witaj Armandzie, kopę lat :P Koledzy podzielę się z wami informacją że to właśnie Armand pomógł mi zrealizować marzenia o lataniu RC :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.