Skocz do zawartości

Start dużego elektroszybowca z wózka.


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś przerabiał start dużego elektroszybowca z wózka? Nasze modele o rozpiętości 4,25 m trudno wyrzucić samemu z ręki . Wystrzeliwaliśmy je z gumy, lub rzucał do startu doświadczony modelarz posiadający odpowiednia siłę w ręce. Zawsze jest ryzyko zwalenia się modelu podczas startu z ręki zanim nie nabierze odpowiedniej prędkości. Robbe zrobiło lekki wózek do startu takich modeli. Chcielibysmy wypróbować go. Chętnie poczytamy na temat doświadczeń w tej materii. Nie możemy znaleźć żadnego filmu na Youtube.

Pozdrawiam.

Slawek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dzięki za odpowiedź. Szkoda,że na filmie nie pokazałeś jak to startuje z wózka. Może gdzies znajdę taki film. Czy długa jest droga rozbiegu? Jednak trochę prądu trzeba zużyć na taki start. Mój silnik włączany jest wyłącznikiem i nie mam płynnej regulacji. Chyba tak jest lepiej?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za linki i wszystkie informacje. Z pewnością juz za kilka dni jak otrzymam zamówiony wózek zrobimy próby. Trochę mnie martwi nierówna trawiasta nawierzchnia. Lecz kółka o średnicy 15 cm może zniosą takie nierówności.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.